PSV start met Dumfries aan uitwedstrijd tegen Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - PSV begint zondag met Denzel Dumfries aan de uitwedstrijd tegen Feyenoord. De aanvoerder liep dinsdag in het met 2-0 gewonnen uitduel met FC Emmen een knieblessure op, maar daar is hij op tijd van hersteld.
Net als Dumfries onderging Cody Gakpo zaterdag een laatste test. De buitenspeler bleek niet op tijd fit. Gakpo liep twee weken geleden tegen Sparta Rotterdam een voetblessure op.
Mohamed Ihattaren was er wegens ziekte tegen Emmen niet bij, maar tegen Feyenoord maakt hij wel weer deel uit van de groep. De middenvelder begint op de reservebank.
Opstelling
Mauro Júnior krijgt op het middenveld de voorkeur boven Adrian Fein, die tegen Emmen nog basisspeler was. Mario Götze en Noni Madueke ontbreken wegens blessures net als Gakpo in de selectie van PSV.
Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Mauro Júnior, Rosario, Sangaré en Thomas; Zahavi en Malen.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.
23 minuten geledenANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.
33 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
17 uur geleden