PSV stap dichter bij definitieve tweede plaats na zege op Fortuna
EINDHOVEN (ANP) - PSV is door een zege op Fortuna Sittard weer een stap dichter bij het veiligstellen van de tweede plaats in de Eredivisie achter landskampioen Feyenoord. De Eindhovenaren van coach Ruud van Nistelrooij wonnen met 2-1 door een late treffer van Xavi Simons.
Paul Gladon opende de score voor de bezoekers. Luuk de Jong maakte in de eerste helft gelijk. Simons bezorgde PSV met het tweede doelpunt in de slotfase alsnog de winst.
PSV komt door de 22e overwinning dit seizoen op 71 punten. Dat zijn er 7 meer dan AZ dat met 5-1 van FC Emmen won. Ajax staat vierde op 8 punten van PSV, maar heeft een wedstrijd minder gespeeld. De wedstrijd van de Amsterdammers bij FC Groningen werd zondagmiddag gestaakt en wordt dinsdag uitgespeeld.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
26 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
27 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
34 minuten geledenMARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.
2 uur geleden