PSV staat open voor verhuur van Belgische aanvaller Vertessen
EINDHOVEN (ANP) - Yorbe Vertessen mag deze transferperiode bij PSV vertrekken. De Eindhovense club staat er voor open de 22-jarige Belgische aanvaller te verhuren.
"Na de komst van Fábio Silva is het voor Vertessen van belang dat hij ergens minuten gaat maken. Dat is met de speler besproken", zei trainer Ruud van Nistelrooij.
Naast de 20-jarige spits Silva hoopt PSV de aanval met nog minimaal één speler te versterken, bij voorkeur een buitenspeler. "Ik kan niet over namen beginnen", aldus Van Nistelrooij. "We zijn er wel mee bezig, ook omdat het hard nodig is. Het wordt wel kort dag, want het is bijna 1 februari. Maar ik wil er wel minimaal nog eentje bij."
Een vertrek van middenvelder Joey Veerman, die zijn basisplaats onlangs kwijtraakte, lijkt niet aan de orde. Van Nistelrooij wilde vrijdag niet op de situatie van de Volendammer ingaan. "Ik vind het niet nodig om over individuele spelers te praten. Het is belangrijk dat op dit moment de focus op de wedstrijd van zaterdag tegen Go Ahead ligt, hoe we daar voor de dag komen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
28 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
2 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
2 uur geleden