Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV staat open voor verhuur van Belgische aanvaller Vertessen

PSV staat open voor verhuur van Belgische aanvaller Vertessen

EINDHOVEN (ANP) - Yorbe Vertessen mag deze transferperiode bij PSV vertrekken. De Eindhovense club staat er voor open de 22-jarige Belgische aanvaller te verhuren.

"Na de komst van Fábio Silva is het voor Vertessen van belang dat hij ergens minuten gaat maken. Dat is met de speler besproken", zei trainer Ruud van Nistelrooij.

Naast de 20-jarige spits Silva hoopt PSV de aanval met nog minimaal één speler te versterken, bij voorkeur een buitenspeler. "Ik kan niet over namen beginnen", aldus Van Nistelrooij. "We zijn er wel mee bezig, ook omdat het hard nodig is. Het wordt wel kort dag, want het is bijna 1 februari. Maar ik wil er wel minimaal nog eentje bij."

Een vertrek van middenvelder Joey Veerman, die zijn basisplaats onlangs kwijtraakte, lijkt niet aan de orde. Van Nistelrooij wilde vrijdag niet op de situatie van de Volendammer ingaan. "Ik vind het niet nodig om over individuele spelers te praten. Het is belangrijk dat op dit moment de focus op de wedstrijd van zaterdag tegen Go Ahead ligt, hoe we daar voor de dag komen."

Meer uit Voetbal

Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

3 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

3 uur geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

15 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

17 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

18 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

19 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

19 uur geleden