PSV staat open voor verhuur van Belgische aanvaller Vertessen
EINDHOVEN (ANP) - Yorbe Vertessen mag deze transferperiode bij PSV vertrekken. De Eindhovense club staat er voor open de 22-jarige Belgische aanvaller te verhuren.
"Na de komst van Fábio Silva is het voor Vertessen van belang dat hij ergens minuten gaat maken. Dat is met de speler besproken", zei trainer Ruud van Nistelrooij.
Naast de 20-jarige spits Silva hoopt PSV de aanval met nog minimaal één speler te versterken, bij voorkeur een buitenspeler. "Ik kan niet over namen beginnen", aldus Van Nistelrooij. "We zijn er wel mee bezig, ook omdat het hard nodig is. Het wordt wel kort dag, want het is bijna 1 februari. Maar ik wil er wel minimaal nog eentje bij."
Een vertrek van middenvelder Joey Veerman, die zijn basisplaats onlangs kwijtraakte, lijkt niet aan de orde. Van Nistelrooij wilde vrijdag niet op de situatie van de Volendammer ingaan. "Ik vind het niet nodig om over individuele spelers te praten. Het is belangrijk dat op dit moment de focus op de wedstrijd van zaterdag tegen Go Ahead ligt, hoe we daar voor de dag komen."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
7 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden