PSV staat open voor verhuur van Belgische aanvaller Vertessen
EINDHOVEN (ANP) - Yorbe Vertessen mag deze transferperiode bij PSV vertrekken. De Eindhovense club staat er voor open de 22-jarige Belgische aanvaller te verhuren.
"Na de komst van Fábio Silva is het voor Vertessen van belang dat hij ergens minuten gaat maken. Dat is met de speler besproken", zei trainer Ruud van Nistelrooij.
Naast de 20-jarige spits Silva hoopt PSV de aanval met nog minimaal één speler te versterken, bij voorkeur een buitenspeler. "Ik kan niet over namen beginnen", aldus Van Nistelrooij. "We zijn er wel mee bezig, ook omdat het hard nodig is. Het wordt wel kort dag, want het is bijna 1 februari. Maar ik wil er wel minimaal nog eentje bij."
Een vertrek van middenvelder Joey Veerman, die zijn basisplaats onlangs kwijtraakte, lijkt niet aan de orde. Van Nistelrooij wilde vrijdag niet op de situatie van de Volendammer ingaan. "Ik vind het niet nodig om over individuele spelers te praten. Het is belangrijk dat op dit moment de focus op de wedstrijd van zaterdag tegen Go Ahead ligt, hoe we daar voor de dag komen."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
2 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
3 uur geledenORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."
5 uur geleden