Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV staat in play-offs Champions League weer tegenover Rangers

PSV staat in play-offs Champions League weer tegenover Rangers

GLASGOW (ANP) - PSV neemt het dinsdag in de eerste wedstrijd van de play-offs van de Champions League opnieuw op tegen Rangers FC. De Schotten waren er vorig seizoen verantwoordelijk voor dat de Eindhovenaren het hoofdtoernooi misliepen. Na de 2-2 in Glasgow wonnen de Rangers in Eindhoven met 1-0.

PSV-trainer Peter Bosz heeft vermoedelijk de beschikking over Noa Lang. De spelmaker ontbrak zaterdag in de door PSV met 3-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Vitesse wegens een lichte blessure. "Hij is oké", aldus Bosz op de afsluitende persconferentie. Linksback Patrick van Aanholt viel in het duel met Vitesse uit en ontbreekt tegen Rangers, net als Phillipp Mwene, een andere vleugelverdediger. Nieuwkomer Sergiño Dest is wel meegereisd en inzetbaar. Of Dest ook gaat spelen, vertelde Bosz niet.

Bij de Rangers voetballen drie aanvallers met een verleden in de Eredivisie, de Nederlander Sam Lammers (onder meer oud-PSV'er), de Belg Cyriel Dessers en de Braziliaan Danilo.

De aftrap in Glasgow is om 21.00 uur Nederlandse tijd. Volgende week woensdag staan PSV en Rangers in Eindhoven tegenover elkaar.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

3 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

4 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

4 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

5 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

6 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

7 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

16 uur geleden