PSV staat in play-offs Champions League weer tegenover Rangers
GLASGOW (ANP) - PSV neemt het dinsdag in de eerste wedstrijd van de play-offs van de Champions League opnieuw op tegen Rangers FC. De Schotten waren er vorig seizoen verantwoordelijk voor dat de Eindhovenaren het hoofdtoernooi misliepen. Na de 2-2 in Glasgow wonnen de Rangers in Eindhoven met 1-0.
PSV-trainer Peter Bosz heeft vermoedelijk de beschikking over Noa Lang. De spelmaker ontbrak zaterdag in de door PSV met 3-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Vitesse wegens een lichte blessure. "Hij is oké", aldus Bosz op de afsluitende persconferentie. Linksback Patrick van Aanholt viel in het duel met Vitesse uit en ontbreekt tegen Rangers, net als Phillipp Mwene, een andere vleugelverdediger. Nieuwkomer Sergiño Dest is wel meegereisd en inzetbaar. Of Dest ook gaat spelen, vertelde Bosz niet.
Bij de Rangers voetballen drie aanvallers met een verleden in de Eredivisie, de Nederlander Sam Lammers (onder meer oud-PSV'er), de Belg Cyriel Dessers en de Braziliaan Danilo.
De aftrap in Glasgow is om 21.00 uur Nederlandse tijd. Volgende week woensdag staan PSV en Rangers in Eindhoven tegenover elkaar.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
14 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
15 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
23 uur geleden