Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV staat in play-offs Champions League weer tegenover Rangers

PSV staat in play-offs Champions League weer tegenover Rangers

GLASGOW (ANP) - PSV neemt het dinsdag in de eerste wedstrijd van de play-offs van de Champions League opnieuw op tegen Rangers FC. De Schotten waren er vorig seizoen verantwoordelijk voor dat de Eindhovenaren het hoofdtoernooi misliepen. Na de 2-2 in Glasgow wonnen de Rangers in Eindhoven met 1-0.

PSV-trainer Peter Bosz heeft vermoedelijk de beschikking over Noa Lang. De spelmaker ontbrak zaterdag in de door PSV met 3-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Vitesse wegens een lichte blessure. "Hij is oké", aldus Bosz op de afsluitende persconferentie. Linksback Patrick van Aanholt viel in het duel met Vitesse uit en ontbreekt tegen Rangers, net als Phillipp Mwene, een andere vleugelverdediger. Nieuwkomer Sergiño Dest is wel meegereisd en inzetbaar. Of Dest ook gaat spelen, vertelde Bosz niet.

Bij de Rangers voetballen drie aanvallers met een verleden in de Eredivisie, de Nederlander Sam Lammers (onder meer oud-PSV'er), de Belg Cyriel Dessers en de Braziliaan Danilo.

De aftrap in Glasgow is om 21.00 uur Nederlandse tijd. Volgende week woensdag staan PSV en Rangers in Eindhoven tegenover elkaar.

Meer uit Voetbal

Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

2 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

3 uur geleden
Vitesse wacht nog op definitieve goedkeuring overname

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".

3 uur geleden
Spaanse spits Aghehowa lijkt door blessure WK voetbal te missen

PORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).

4 uur geleden
Timber en De Lange zien trainer De Zerbi vertrekken bij Marseille

MARSEILLE (ANP/AFP) - Olympique Marseille heeft "in onderling overleg" afscheid genomen van trainer Roberto De Zerbi. Dat meldde de club van de Nederlanders Quinten Timber en Jeffrey de Lange. De nummer 4 van Frankrijk verloor zondag 'Le Classique' tegen Paris Saint-Germain met 5-0.

6 uur geleden
Chelsea geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.

16 uur geleden
Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

1 dag geleden