PSV-spits Zahavi vindt uitschakeling moeilijk te verklaren
EINDHOVEN (ANP) - De uitschakeling in de kwartfinales van de Conference League kwam donderdag hard aan bij PSV-spits Eran Zahavi. De Eindhovenaren leidden lang door een doelpunt van de Israëliër, maar verloren alsnog: 1-2.
"De laatste 15 minuten incasseerden we twee doelpunten. Ik vind het lastig om dat nu te verklaren en aan te geven waar het mis ging", aldus Zahavi. "Zo gaat dat soms in het voetbal."
PSV was via Ibrahim Sangaré kort voor de gelijkmaker dicht bij de 2-0. Zahavi: "We hebben kansen gehad. De 1-1 was een moeilijk moment in de wedstrijd. We hadden nog genoeg tijd om de wedstrijd daarna naar ons toe te trekken. Helaas deed Leicester dat. We winnen als team en we verliezen als team. Iedereen heeft er alles aan gedaan. Helaas was het vandaag niet genoeg."
PSV speelde dit seizoen liefst achttien Europese duels, in de Champions League, Europa League en Conference League. "De jonge spelers hebben veel ervaring opgedaan en in de toekomst zullen ze hier veel aan hebben", aldus Zahavi. "Ik denk dat we een goed seizoen hebben gedraaid in Europa."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
2 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
5 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
7 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
10 uur geleden