Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-spits Pepi start tegen Liverpool in de basis

PSV-spits Pepi start tegen Liverpool in de basis

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen Liverpool in de Champions League met Ricardo Pepi in de basis. Dat zei trainer Peter Bosz dinsdag op een persconferentie.

De basisplaats van Pepi houdt niet automatisch in dat Luuk de Jong op de bank begint, vertelde Bosz later. De aanvoerder is normaal gesproken de eerste keuze, maar de laatste tijd krijgt Pepi ook soms de voorkeur in de punt van de aanval. Als Bosz met zowel Pepi als De Jong begint, ligt het voor de hand dat Pepi als linksbuiten speelt.

"Als kind wil je tegen dit soort clubs spelen. We willen de wereld laten zien wat we kunnen en hoe goed we zijn", aldus Pepi, die bij PSV lang op zijn beurt moest wachten en blij is dat hij nu meer aan spelen toekomt. De Amerikaan uitte naar buiten toe nooit zijn onvrede als hij op de bank zat. "Je kunt wel frustraties hebben, maar ik blijf altijd professioneel."

Opstelling

Bosz gaf nog meer prijs over zijn opstelling. Jerdy Schouten begint niet in de basis en krijgt rust. Ivan Perisic is niet speelgerechtigd en Ryan Flamingo zit een schorsing uit. Verdediger Adamo Nagalo maakt na een blessure zijn rentree in de wedstrijdselectie als hij de training van dinsdagmiddag goed doorkomt.

Noa Lang miste zaterdag het thuisduel met NAC Breda omdat hij ziek was. Bosz: "Ik heb net even met hem gezeten, hij is nog niet helemaal okselfris. De dokter komt zo op de club, dan kijken we of Noa straks mee kan trainen."

PSV is met 11 punten uit zeven duels zo goed als zeker van een plek in de tussenronde. Liverpool heeft zich al verzekerd van deelname aan de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

23 minuten geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

1 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

2 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

3 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

4 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

4 uur geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

5 uur geleden