Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-spits Pepi start tegen Liverpool in de basis

PSV-spits Pepi start tegen Liverpool in de basis

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen Liverpool in de Champions League met Ricardo Pepi in de basis. Dat zei trainer Peter Bosz dinsdag op een persconferentie.

De basisplaats van Pepi houdt niet automatisch in dat Luuk de Jong op de bank begint, vertelde Bosz later. De aanvoerder is normaal gesproken de eerste keuze, maar de laatste tijd krijgt Pepi ook soms de voorkeur in de punt van de aanval. Als Bosz met zowel Pepi als De Jong begint, ligt het voor de hand dat Pepi als linksbuiten speelt.

"Als kind wil je tegen dit soort clubs spelen. We willen de wereld laten zien wat we kunnen en hoe goed we zijn", aldus Pepi, die bij PSV lang op zijn beurt moest wachten en blij is dat hij nu meer aan spelen toekomt. De Amerikaan uitte naar buiten toe nooit zijn onvrede als hij op de bank zat. "Je kunt wel frustraties hebben, maar ik blijf altijd professioneel."

Opstelling

Bosz gaf nog meer prijs over zijn opstelling. Jerdy Schouten begint niet in de basis en krijgt rust. Ivan Perisic is niet speelgerechtigd en Ryan Flamingo zit een schorsing uit. Verdediger Adamo Nagalo maakt na een blessure zijn rentree in de wedstrijdselectie als hij de training van dinsdagmiddag goed doorkomt.

Noa Lang miste zaterdag het thuisduel met NAC Breda omdat hij ziek was. Bosz: "Ik heb net even met hem gezeten, hij is nog niet helemaal okselfris. De dokter komt zo op de club, dan kijken we of Noa straks mee kan trainen."

PSV is met 11 punten uit zeven duels zo goed als zeker van een plek in de tussenronde. Liverpool heeft zich al verzekerd van deelname aan de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

1 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

1 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

4 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

4 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

6 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

6 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

6 uur geleden