Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-spits Pepi start tegen Liverpool in de basis

PSV-spits Pepi start tegen Liverpool in de basis

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen Liverpool in de Champions League met Ricardo Pepi in de basis. Dat zei trainer Peter Bosz dinsdag op een persconferentie.

De basisplaats van Pepi houdt niet automatisch in dat Luuk de Jong op de bank begint, vertelde Bosz later. De aanvoerder is normaal gesproken de eerste keuze, maar de laatste tijd krijgt Pepi ook soms de voorkeur in de punt van de aanval. Als Bosz met zowel Pepi als De Jong begint, ligt het voor de hand dat Pepi als linksbuiten speelt.

"Als kind wil je tegen dit soort clubs spelen. We willen de wereld laten zien wat we kunnen en hoe goed we zijn", aldus Pepi, die bij PSV lang op zijn beurt moest wachten en blij is dat hij nu meer aan spelen toekomt. De Amerikaan uitte naar buiten toe nooit zijn onvrede als hij op de bank zat. "Je kunt wel frustraties hebben, maar ik blijf altijd professioneel."

Opstelling

Bosz gaf nog meer prijs over zijn opstelling. Jerdy Schouten begint niet in de basis en krijgt rust. Ivan Perisic is niet speelgerechtigd en Ryan Flamingo zit een schorsing uit. Verdediger Adamo Nagalo maakt na een blessure zijn rentree in de wedstrijdselectie als hij de training van dinsdagmiddag goed doorkomt.

Noa Lang miste zaterdag het thuisduel met NAC Breda omdat hij ziek was. Bosz: "Ik heb net even met hem gezeten, hij is nog niet helemaal okselfris. De dokter komt zo op de club, dan kijken we of Noa straks mee kan trainen."

PSV is met 11 punten uit zeven duels zo goed als zeker van een plek in de tussenronde. Liverpool heeft zich al verzekerd van deelname aan de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters naar play-offs in WK-kwalificatie ondanks zege

ALMELO (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn ondanks een 3-1-thuiszege op Polen veroordeeld tot de play-offs in het kwalificatietraject voor het WK van volgend jaar. Oranje had een gelijkspel nodig bij Frankrijk - Ierland, maar de Fransen wonnen met 1-0. Daardoor plaatsen 'Les Bleues' zich als groepswinnaar rechtstreeks voor het toernooi in Brazilië over iets meer dan een jaar.

2 uur geleden
Veel media bij aankomst Oranje bij WK-hotel in Kansas City

KANSAS CITY (ANP) - Onder grote belangstelling van de media arriveerde het Nederlands elftal bij het Cascade Hotel in Kansas City. Bondscoach Ronald Koeman en zijn spelers stapten rond 13.15 uur plaatselijke tijd de bus uit bij de verblijfplaats van de nationale ploeg tijdens de groepsfase van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

3 uur geleden
Voetbalsters beginnen met Van de Donk en Olislagers tegen Polen

ALMELO (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kiest voor Marisa Olislagers en Daniëlle van de Donk bij de voetbalsters van Oranje in het WK-kwalificatieduel met Polen. De 25-jarige Olislagers vervangt Janou Levels als linksback, 173-voudig international Van de Donk komt in de ploeg voor aanvallende middenveldster Ella Peddemors. De aftrap is om 21.00 uur in Almelo.

3 uur geleden
Landskampioen PSV ontvangt Fortuna Sittard in eerste speelronde

ZEIST (ANP) - Landskampioen PSV neemt het in de eerste speelronde van het nieuwe seizoen in de Eredivisie op tegen Fortuna Sittard. De wedstrijd in het Philips Stadion is vastgesteld op zaterdag 8 augustus om 20.00 uur. Dat meldt de Eredivisie CV.

5 uur geleden
Iran reist dag voor eerste WK-wedstrijd naar Verenigde Staten

TEHERAN (ANP/AFP) - Het Iraanse voetbalelftal reist een dag voor de eerste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap naar de Verenigde Staten. Dat heeft de Iraanse voetbalbond dinsdag bekendgemaakt.

5 uur geleden
Verdediger Rots van FC Twente naar Hoffenheim

ENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mats Rots verruilt per direct FC Twente voor Hoffenheim. Volgens de Duitse club tekende de 20-jarige jeugdinternational "een langdurig contract". Hoffenheim werd afgelopen seizoen vijfde in de Bundesliga.

9 uur geleden
Ajax moet vergoeding betalen aan scoutingsbureau voor transfers

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet alsnog een vergoeding betalen aan scoutingsbureau GIC voor de transfer van Lisandro Martínez en Antony naar Manchester United in 2022. Dat heeft het gerechtshof Amsterdam dinsdag bepaald. De rechtbank wees eerder de vordering van GIC af.

10 uur geleden