Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-spits Pepi met knieblessure voorlopig aan de kant

PSV-spits Pepi met knieblessure voorlopig aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan voorlopig niet beschikken over Ricardo Pepi. De Amerikaanse spits heeft een knieblessure overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Liverpool (3-2) in de Champions League van woensdag.

Pepi, die het derde doelpunt van de Eindhovenaren voor zijn rekening nam, werd een kwartier voor tijd gewisseld voor Luuk de Jong.

PSV bevestigt de blessure, maar kan nog geen details geven over de precieze ernst van de kwetsuur. De Eindhovenaren spelen zaterdag in de Eredivisie een uitduel met NEC, volgende week woensdag gevolgd door een thuiswedstrijd tegen Feyenoord in de kwartfinale van de KNVB-beker. PSV is ook nog actief in de Champions League, waarin het komende maand Feyenoord of Juventus treft.

Pepi is achter De Jong tweede keuze in de spits. De laatste tijd mag de oud-speler van FC Groningen steeds vaker vanaf het begin meedoen. Met elf treffers staat Pepi achter Sem Steijn van FC Twente op de tweede plek van de topscorerslijst van de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

9 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

14 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden