PSV-spits Pepi met knieblessure voorlopig aan de kant
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan voorlopig niet beschikken over Ricardo Pepi. De Amerikaanse spits heeft een knieblessure overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Liverpool (3-2) in de Champions League van woensdag.
Pepi, die het derde doelpunt van de Eindhovenaren voor zijn rekening nam, werd een kwartier voor tijd gewisseld voor Luuk de Jong.
PSV bevestigt de blessure, maar kan nog geen details geven over de precieze ernst van de kwetsuur. De Eindhovenaren spelen zaterdag in de Eredivisie een uitduel met NEC, volgende week woensdag gevolgd door een thuiswedstrijd tegen Feyenoord in de kwartfinale van de KNVB-beker. PSV is ook nog actief in de Champions League, waarin het komende maand Feyenoord of Juventus treft.
Pepi is achter De Jong tweede keuze in de spits. De laatste tijd mag de oud-speler van FC Groningen steeds vaker vanaf het begin meedoen. Met elf treffers staat Pepi achter Sem Steijn van FC Twente op de tweede plek van de topscorerslijst van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
2 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
8 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
10 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
12 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
13 uur geleden