PSV-spits Pepi met knieblessure voorlopig aan de kant
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan voorlopig niet beschikken over Ricardo Pepi. De Amerikaanse spits heeft een knieblessure overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Liverpool (3-2) in de Champions League van woensdag.
Pepi, die het derde doelpunt van de Eindhovenaren voor zijn rekening nam, werd een kwartier voor tijd gewisseld voor Luuk de Jong.
PSV bevestigt de blessure, maar kan nog geen details geven over de precieze ernst van de kwetsuur. De Eindhovenaren spelen zaterdag in de Eredivisie een uitduel met NEC, volgende week woensdag gevolgd door een thuiswedstrijd tegen Feyenoord in de kwartfinale van de KNVB-beker. PSV is ook nog actief in de Champions League, waarin het komende maand Feyenoord of Juventus treft.
Pepi is achter De Jong tweede keuze in de spits. De laatste tijd mag de oud-speler van FC Groningen steeds vaker vanaf het begin meedoen. Met elf treffers staat Pepi achter Sem Steijn van FC Twente op de tweede plek van de topscorerslijst van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
5 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
8 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
11 uur geleden