PSV-spits Pepi met knieblessure voorlopig aan de kant
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan voorlopig niet beschikken over Ricardo Pepi. De Amerikaanse spits heeft een knieblessure overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Liverpool (3-2) in de Champions League van woensdag.
Pepi, die het derde doelpunt van de Eindhovenaren voor zijn rekening nam, werd een kwartier voor tijd gewisseld voor Luuk de Jong.
PSV bevestigt de blessure, maar kan nog geen details geven over de precieze ernst van de kwetsuur. De Eindhovenaren spelen zaterdag in de Eredivisie een uitduel met NEC, volgende week woensdag gevolgd door een thuiswedstrijd tegen Feyenoord in de kwartfinale van de KNVB-beker. PSV is ook nog actief in de Champions League, waarin het komende maand Feyenoord of Juventus treft.
Pepi is achter De Jong tweede keuze in de spits. De laatste tijd mag de oud-speler van FC Groningen steeds vaker vanaf het begin meedoen. Met elf treffers staat Pepi achter Sem Steijn van FC Twente op de tweede plek van de topscorerslijst van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
36 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
17 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
18 uur geleden