Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-spits Malen: de grootste spelers missen weleens een kans

PSV-spits Malen: de grootste spelers missen weleens een kans

EINDHOVEN (ANP) - Donyell Malen krijgt dit seizoen vaak de kritiek dat hij alleen scoort in de wedstrijden tegen de wat kleinere clubs. Zondag was de aanvaller van PSV tegen Feyenoord (1-1) wel trefzeker in een topduel. Malen, die nu op vijftien treffers in de competitie staat, liet zowel voor rust als na rust ook een grote mogelijkheid onbenut. Het ging na afloop vooral over die gemiste kansen. PSV zag door het puntenverlies de voorsprong op nummer 3 AZ teruglopen tot 3 punten.

"Dat is niet iets waar ik van wakker lig, ik ben een positief persoon", zei Malen na afloop in het Philips-stadion. "De grootste spelers missen weleens een kans."

In de 10e minuut redde Feyenoord-doelman Nick Marsman van dichtbij op een inzet van Malen. "Ik probeerde de bal over zijn arm en voet te schieten, maar hij pakte 'm." In de 38e minuut wist de spits, na een fraaie assist van Mario Götze, wel te scoren. In de beginfase van de tweede helft hield Marsman Malen opnieuw van scoren af. "Natuurlijk, er is altijd ruimte voor ontwikkeling. Maar ik houd me vast aan verschillende positieve dingen. We hebben kansen gehad om meer te scoren", besloot Malen.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

6 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

7 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

7 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

7 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

8 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

9 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

11 uur geleden