PSV-spits Malen: de grootste spelers missen weleens een kans
EINDHOVEN (ANP) - Donyell Malen krijgt dit seizoen vaak de kritiek dat hij alleen scoort in de wedstrijden tegen de wat kleinere clubs. Zondag was de aanvaller van PSV tegen Feyenoord (1-1) wel trefzeker in een topduel. Malen, die nu op vijftien treffers in de competitie staat, liet zowel voor rust als na rust ook een grote mogelijkheid onbenut. Het ging na afloop vooral over die gemiste kansen. PSV zag door het puntenverlies de voorsprong op nummer 3 AZ teruglopen tot 3 punten.
"Dat is niet iets waar ik van wakker lig, ik ben een positief persoon", zei Malen na afloop in het Philips-stadion. "De grootste spelers missen weleens een kans."
In de 10e minuut redde Feyenoord-doelman Nick Marsman van dichtbij op een inzet van Malen. "Ik probeerde de bal over zijn arm en voet te schieten, maar hij pakte 'm." In de 38e minuut wist de spits, na een fraaie assist van Mario Götze, wel te scoren. In de beginfase van de tweede helft hield Marsman Malen opnieuw van scoren af. "Natuurlijk, er is altijd ruimte voor ontwikkeling. Maar ik houd me vast aan verschillende positieve dingen. We hebben kansen gehad om meer te scoren", besloot Malen.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.
3 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
1 dag geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
1 dag geleden