PSV-spits Malen: de grootste spelers missen weleens een kans
EINDHOVEN (ANP) - Donyell Malen krijgt dit seizoen vaak de kritiek dat hij alleen scoort in de wedstrijden tegen de wat kleinere clubs. Zondag was de aanvaller van PSV tegen Feyenoord (1-1) wel trefzeker in een topduel. Malen, die nu op vijftien treffers in de competitie staat, liet zowel voor rust als na rust ook een grote mogelijkheid onbenut. Het ging na afloop vooral over die gemiste kansen. PSV zag door het puntenverlies de voorsprong op nummer 3 AZ teruglopen tot 3 punten.
"Dat is niet iets waar ik van wakker lig, ik ben een positief persoon", zei Malen na afloop in het Philips-stadion. "De grootste spelers missen weleens een kans."
In de 10e minuut redde Feyenoord-doelman Nick Marsman van dichtbij op een inzet van Malen. "Ik probeerde de bal over zijn arm en voet te schieten, maar hij pakte 'm." In de 38e minuut wist de spits, na een fraaie assist van Mario Götze, wel te scoren. In de beginfase van de tweede helft hield Marsman Malen opnieuw van scoren af. "Natuurlijk, er is altijd ruimte voor ontwikkeling. Maar ik houd me vast aan verschillende positieve dingen. We hebben kansen gehad om meer te scoren", besloot Malen.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
9 uur geleden