Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV speelt tegen Monaco met dezelfde spelers als in eerste duel

PSV speelt tegen Monaco met dezelfde spelers als in eerste duel

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Ruud van Nistelrooij kiest dinsdag in de return tegen AS Monaco, in de derde voorronde van de Champions League, voor dezelfde elf basisspelers als vorige week. In Monte Carlo hielden beide elftallen destijds in evenwicht (1-1).

Middenvelders Ibrahim Sangaré en Guus Til en verdediger Philipp Mwene kregen zaterdag in de competitiewedstrijd tegen FC Emmen (4-1 winst) rust met het oog op de belangrijke ontmoeting van dinsdag. Zij werden vervangen door Xavi Simons, Érick Gutiérrez en Ki-Jana Hoever.

Verder mocht tegen Emmen Johan Bakayoko als rechtsbuiten beginnen. Tegen Monaco speelt Ismael Saibari weer op die positie.

Bij winst plaatst PSV zich voor de play-offs van de Champions League. Daarin is het Belgische Union of het Schotse Rangers FC de opponent. PSV speelt volgende week, als het Monaco uitschakelt, dan eerst een uitwedstrijd. Deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League levert minimaal 35 miljoen euro op. Oranje-international Cody Gakpo gaf afgelopen weekeinde aan dat de kans groot is dat hij bij PSV blijft als de club het hoofdtoernooi van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams haalt.

Monaco-trainer Philippe Clement kiest, net als Van Nistelrooij, voor dezelfde elf basisspelers als in de eerste ontmoeting. Monaco begon de Franse competitie met een kleine zege op RC Strasbourg (1-2).

Opstellingen: PSV: Benítez; Mwene, Teze, Obispo en Max; Til, Sangaré en Veerman; Saibari, De Jong en Gakpo.

AS Monaco: Nübel; Vanderson, Disasi, Maripan en Jakobs; Minamino, Fofana, Matazo en Golovin; Ben Yedder en Volland.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met Edvardsen tegen FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. De Noorse aanvaller heeft een basisplaats omdat zijn ploeg veel spelers mist. Aanvoerder Davy Klaassen, Takehiro Tomiyasu, Kian Fitz-Jim en Youri Regeer ontbreken in de selectie van de club uit Amsterdam.

47 minuten geleden
PSV officieus kampioen na late thuiszege op FC Utrecht

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de derde landstitel op rij alleen in theorie nog mislopen na een zwaarbevochten thuiszege op FC Utrecht: 4-3. De ploeg van trainer Peter Bosz boog aan de hand van uitblinker Ismael Saibari een vroege 2-0-achterstand om in een voorsprong, maar moest in de slotfase de gelijkmaker incasseren van invaller Jesper Karlsson. Couhaib Driouech maakte in de blessuretijd de winnende treffer voor de Eindhovenaren.

1 uur geleden
Real Madrid verliest in aanloop naar duel met Bayern op Mallorca

PALMA DE MALLORCA (ANP) - Real Madrid heeft in aanloop naar de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Bayern München schade opgelopen in de Spaanse titelstrijd. De nummer 2 van La Liga ging bij Real Mallorca met 2-1 onderuit.

2 uur geleden
Aanvoerder Schouten met veel pijn gewisseld bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Jerdy Schouten heeft met veel pijn voortijdig het veld verlaten in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De 29-jarige international van het Nederlands elftal leek na een uur spelen in een duel om de bal een knie te verdraaien en bleef op de grond liggen. Schouten ging per brancard met zijn handen voor zijn ogen naar de zijlijn, waarbij hij werd toegezongen door het thuispubliek.

2 uur geleden
Bayern München draait 2-0-achterstand om in zege bij SC Freiburg

FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft drie dagen voor de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League bij Real Madrid op de valreep gewonnen van SC Freiburg. De koploper van Duitsland draaide in de slotfase van het uitduel een 2-0-achterstand om in een 3-2-zege.

3 uur geleden
Gasiorowski vervangt Obispo op laatste moment bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Armando Obispo doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Utrecht in de Eredivisie. De centrale verdediger had een basisplaats, maar kreeg klachten tijdens de warming-up. Yarek Gasiorowski neemt de plaats van Obispo naast aanvoerder Jerdy Schouten in.

3 uur geleden
Liverpool verliest ruim bij Manchester City in kwartfinale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.

4 uur geleden