PSV speelt tegen Monaco met dezelfde spelers als in eerste duel
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Ruud van Nistelrooij kiest dinsdag in de return tegen AS Monaco, in de derde voorronde van de Champions League, voor dezelfde elf basisspelers als vorige week. In Monte Carlo hielden beide elftallen destijds in evenwicht (1-1).
Middenvelders Ibrahim Sangaré en Guus Til en verdediger Philipp Mwene kregen zaterdag in de competitiewedstrijd tegen FC Emmen (4-1 winst) rust met het oog op de belangrijke ontmoeting van dinsdag. Zij werden vervangen door Xavi Simons, Érick Gutiérrez en Ki-Jana Hoever.
Verder mocht tegen Emmen Johan Bakayoko als rechtsbuiten beginnen. Tegen Monaco speelt Ismael Saibari weer op die positie.
Bij winst plaatst PSV zich voor de play-offs van de Champions League. Daarin is het Belgische Union of het Schotse Rangers FC de opponent. PSV speelt volgende week, als het Monaco uitschakelt, dan eerst een uitwedstrijd. Deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League levert minimaal 35 miljoen euro op. Oranje-international Cody Gakpo gaf afgelopen weekeinde aan dat de kans groot is dat hij bij PSV blijft als de club het hoofdtoernooi van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams haalt.
Monaco-trainer Philippe Clement kiest, net als Van Nistelrooij, voor dezelfde elf basisspelers als in de eerste ontmoeting. Monaco begon de Franse competitie met een kleine zege op RC Strasbourg (1-2).
Opstellingen: PSV: Benítez; Mwene, Teze, Obispo en Max; Til, Sangaré en Veerman; Saibari, De Jong en Gakpo.
AS Monaco: Nübel; Vanderson, Disasi, Maripan en Jakobs; Minamino, Fofana, Matazo en Golovin; Ben Yedder en Volland.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
4 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
15 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
18 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
18 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
20 uur geleden