PSV speelt met Madueke tegen NEC
EINDHOVEN (ANP) - PSV speelt woensdagavond (20.00 uur) met Noni Madueke tegen NEC. Trainer Roger Schmidt heeft de aanvaller voor de laatste thuiswedstrijd van het seizoen een basisplaats gegund. De vaak door blessures geplaagde speler viel vorige week al weer in tegen Feyenoord (2-2).
Vergeleken met het duel in De Kuip ontbreekt Joey Veerman in de selectie. Aangezien veel centrale verdedigers evenmin beschikbaar zijn, staat middenvelder Erick Gutiérrez opnieuw in de achterhoede.
Met nog twee wedstrijden te gaan heeft PSV een achterstand van 4 punten op Ajax. Formeel kan de club nog kampioen worden. NEC kan zich nog plaatsen voor de play-offs voor Europees voetbal
Opstelling PSV: Mvogo; Mauro Junior, Gutiérrez, Teze en Max; Sangaré, Doan, Madueke en Götze; Gakpo en Zahavi.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
18 uur geleden