PSV speelt met Madueke tegen NEC
EINDHOVEN (ANP) - PSV speelt woensdagavond (20.00 uur) met Noni Madueke tegen NEC. Trainer Roger Schmidt heeft de aanvaller voor de laatste thuiswedstrijd van het seizoen een basisplaats gegund. De vaak door blessures geplaagde speler viel vorige week al weer in tegen Feyenoord (2-2).
Vergeleken met het duel in De Kuip ontbreekt Joey Veerman in de selectie. Aangezien veel centrale verdedigers evenmin beschikbaar zijn, staat middenvelder Erick Gutiérrez opnieuw in de achterhoede.
Met nog twee wedstrijden te gaan heeft PSV een achterstand van 4 punten op Ajax. Formeel kan de club nog kampioen worden. NEC kan zich nog plaatsen voor de play-offs voor Europees voetbal
Opstelling PSV: Mvogo; Mauro Junior, Gutiérrez, Teze en Max; Sangaré, Doan, Madueke en Götze; Gakpo en Zahavi.
Meer uit Voetbal
GUADALUPE (ANP) - De nederlaag van het Nederlands elftal tegen Marokko na strafschoppen is de schuld van Ronald Koeman. Dat zei Zlatan Ibrahimović, die veel wedstrijden op het WK voor de Amerikaanse televisiezender FOX analyseert.
23 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong vindt dat het Nederlands elftal een teleurstellend WK achter de rug heeft. "Het is moeilijk om nu al te zeggen waar het aan lag en alles te analyseren. Ik heb een leeg gevoel nu. Welk cijfer ik dit toernooi zou geven? Dat weet ik niet. We gaan er in de eerste knock-outronde al uit, dat is niet iets waar je op hoopt. Dit is natuurlijk onvoldoende", sprak de middenvelder in het Monterrey Stadium in Guadalupe na de nederlaag in de zestiende finales tegen Marokko.
24 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk nam geen strafschop voor het Nederlands elftal tegen Marokko omdat hij kramp had. Dat vertelde Ronald Koeman vlak na de uitschakeling van Oranje in de zestiende finale op het WK tijdens een persconferentie.
25 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - De vroege uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal is hard aangekomen bij Jan Paul van Hecke. "Ik ben helemaal leeg", sprak de verdediger van het Nederlands elftal na de nederlaag na strafschoppen tegen Marokko.
56 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft geen spijt van zijn beslissing om met vijf verdedigers tegen Marokko te spelen op het WK. "Als we deze wedstrijd mogen overspelen, dan zou ik het weer doen", zei hij na een nederlaag na strafschoppen in de zestiende finale van het WK tegen Marokko.
57 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Ronald Koeman wilde het vlak na uitschakeling van het Nederlands elftal door Marokko op het WK niet over zijn toekomst bij de nationale ploeg hebben. "Ik heb daar wel mijn gedachten over", zei de bondscoach na de nederlaag na strafschoppen.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk kwam tot een opvallende conclusie vlak na de uitschakeling door Marokko in de zestiende finale van het WK na strafschoppen. "Ik denk dat het strijdplan werkte", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd.
1 uur geleden