Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-smaakmaker Madueke: een geweldige teamprestatie

PSV-smaakmaker Madueke: een geweldige teamprestatie

EINDHOVEN (ANP) - Aanvaller Noni Madueke was bij PSV in de geslaagde thuiswedstrijd tegen FC Midtjylland (3-0) één van de gangmakers. De 19-jarige Engelsman, die zijn ploeg met een fraai schot op 1-0 zette, wilde zichzelf echter niet op de voorgrond plaatsen.

"Dit was een geweldige teamprestatie, van begin tot eind", glunderde de Britse tiener, die luidkeels werd toegezongen door de Eindhovense fans. "Ik ben blij dat ik mijn ploeg kan helpen om te winnen. Dat is het enige dat telt", zei hij bij RTL7.

Madueke genoot van de fanatieke steun van de PSV-aanhang. "Ik speel voor de fans. Ik wil ze entertainen. En als ik dan hoor dat ze mijn naam scanderen, geeft dat een heerlijk gevoel."

Aanvoerder Marco van Ginkel was vooral tevreden over de eerste helft waarin PSV tussen de 19e en 32e minuut drie keer tot scoren kwam. "We zaten er heel fel op", oordeelde de ervaren middenvelder, die in de 70e minuut werd gewisseld. "We hebben genoeg kansen gecreëerd. Als je in de eerste wedstrijd met 3-0 wint, doe je het gewoon goed. Ik vond het niet heel erg dat ik werd gewisseld. Er komen een hoop wedstrijden aan. Eerst zaterdag tegen Ajax en dan dinsdag alweer tegen Midtjylland. Er zijn meerdere jongens bij ons die ook minuten kunnen maken."

Meer uit Voetbal

Turkije na nederlaag tegen Paraguay uitgeschakeld op WK voetbal

SANTA CLARA (ANP) - Turkije heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in het San Francisco Bay Area Stadium met 1-0 verloren van Paraguay. Het elftal van bondscoach Vincenzo Montella is daardoor al na twee nederlagen uitgeschakeld in groep D op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

44 minuten geleden
Rode kaart Paraguayaan Almirón na beledigen met hand voor mond

SANTA CLARA (ANP) - Miguel Almirón van Paraguay heeft op het WK voetbal de eerste rode kaart gekregen voor het beledigen van een tegenstander met een hand voor zijn mond. Hij deed dat tegen de Turkse voetballer Mert Müldür. Paraguay stond met 1-0 voor.

47 minuten geleden
Koeman: impact van mijn wissels tegen Japan was niet goed

HOUSTON (ANP) - Ronald Koeman heeft alsnog toegegeven dat zijn wissels in het eerste WK-duel van het Nederlandse elftal met Japan niet goed zijn uitgepakt. "De impact van de wissels was niet goed", zei de bondscoach van Oranje op zijn laatste persconferentie voor de tweede wedstrijd op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van zaterdag tegen Zweden in Houston.

58 minuten geleden
Marokko wint tweede WK-duel van Schotland dankzij treffer Saibari

FOXBOROUGH (ANP) - Marokko heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag het tweede groepsduel met Schotland met 1-0 gewonnen. Ismael Saibari, die de afgelopen seizoenen bij PSV speelde, maakte in Boston het enige doelpunt van de wedstrijd. Marokko gaat na twee wedstrijden met 4 punten aan de leiding in groep C. Brazilië en Haïti spelen later op de dag in Miami Gardens tegen elkaar.

1 uur geleden
Van Hecke: focus ligt na transfer naar Spurs volledig op Oranje

HOUSTON (ANP) - Jan Paul van Hecke is met zijn gedachten volledig bij het Nederlands elftal. Dat zei de verdediger vrijdag (plaatselijke tijd) op een persconferentie in Houston in aanloop naar de groepswedstrijd tegen Zweden op het WK.

1 uur geleden
Brazilië schakelt Haïti uit en gaat aan de leiding in groep C

PHILADELPHIA (ANP) - Brazilië heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag de tweede groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Haïti met 3-0 gewonnen. Het elftal van de Italiaanse bondscoach Carlo Ancelotti gaat met 4 punten aan de leiding in groep C voor Marokko, dat over een minder goed doelsaldo beschikt. Schotland staat op 3 punten en Haïti is na twee nederlagen als eerste van de 48 deelnemers uitgeschakeld op het WK.

3 uur geleden
De Jong 'licht vraagteken' voor WK-duel van Oranje met Zweden

HOUSTON (ANP) - Het is nog niet helemaal zeker dat Frenkie de Jong zaterdag voor het Nederlands elftal kan uitkomen in het tweede groepsduel op het WK met Zweden. De middenvelder van FC Barcelona kwam donderdag in botsing met Quinten Timber, die een lichte hersenschudding heeft opgelopen en niet inzetbaar is.

6 uur geleden