PSV sloeg biedingen uit Rusland en Saudi-Arabië op Veerman af
EINDHOVEN (ANP) - De Russische club Zenit St. Petersburg en de Saudische club Al-Ettifaq hebben in de winterse transferperiode een bod uitgebracht op PSV-middenvelder Joey Veerman. Dat bevestigde zaakwaarnemer Nathan van Kooperen bij ESPN.
PSV besloot om Veerman niet te laten gaan. De middenvelder heeft het bovendien naar zijn zin bij de koploper van de Eredivisie en sluit een langer verblijf niet uit.
"We staan er hetzelfde in als PSV", zegt Van Kooperen. "Joey wil graag verlengen en we gaan kijken of we er uit kunnen komen. Het is ook geen geheim dat Joey nog eens een stap wil maken, maar hij heeft nog veel om voor te spelen, zoals de landstitel en deelname aan het EK."
Veerman staat nog tot de zomer van 2026 onder contract bij PSV.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
11 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
13 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
21 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
21 uur geleden