
PSV scherpt coronaprotocol aan en schrapt oefenduels
EINDHOVEN (ANP) - PSV gaat het coronaprotocol aanscherpen. Dat is het gevolg van de positieve test van een speler van UNA. Tegen die amateurclub zou het eerste elftal van PSV vrijdag oefenen. De Eindhovense club wil voorlopig alleen nog maar oefenwedstrijden spelen als alle spelers vooraf zijn getest op het coronavirus.
De club heeft daarom ook besloten om de oefenwedstrijden die Jong PSV en het vrouwenteam van PSV zaterdag zouden spelen niet door te laten gaan. "PSV kan niet garanderen dat alle spelers coronavrij zijn en neemt daarom geen enkel risico", meldt de club.
Jong PSV zou zaterdag om 13.00 uur tegen Excelsior Maassluis spelen en de vrouwen zouden om 18.00 uur aftrappen tegen AA Gent.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP/BELGA) - Cristiano Ronaldo krijgt een nieuwe trainer bij het Saudische Al-Nassr. De Italiaan Stefano Pioli vertrekt na negen maanden, maakte de nummer 3 van afgelopen seizoen bekend. Volgens Italiaanse media keert Pioli terug bij zijn voormalige club Fiorentina.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona speelt op 10 augustus na twee jaar zijn eerste wedstrijd in het gerenoveerde stadion Camp Nou. De vriendschappelijke wedstrijd staat in het teken van de Joan Gamper Trofee, de tegenstander is nog onbekend.
2 uur geledenSANTOS (ANP/RTR) - Neymar heeft zijn aflopende contract bij Santos verlengd tot het einde van dit jaar. Daarna is er opnieuw een optie om bij te tekenen, maakte de nummer 15 van Brazilië bekend.
5 uur geledenPHILADELPHIA (ANP/RTR) - Chelsea heeft zich met een eenvoudige zege op Espérance Tunis (3-0) geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs. Tosin Adarabioyo en Liam Delap maakten in de blessuretijd van de eerste helft het verschil voor de club uit Londen, die als nummer 2 van de groep Benfica treft in de volgende ronde.
5 uur geledenCHARLOTTE (ANP) - Benfica heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. De club uit Portugal versloeg in Charlotte in de laatste poulewedstrijd Bayern München met 1-0. De Duitse club was al zeker van de knock-outfase.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan voor "langere tijd" niet beschikken over Odysseus Velanas. De 27-jarige middenvelder is voorafgaand aan de eerste veldtraining van de voorbereiding geblesseerd geraakt aan een enkel en wordt binnenkort geopereerd. Dat meldt de club op de website.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Urby Emanuelson gaat aan de slag als assistent van hoofdtrainer John Heitinga bij Ajax. Dat meldt de 39-jarige oud-speler van de club op X.
1 dag geleden