Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV rekent zich nog niet rijk in Turkije

PSV rekent zich nog niet rijk in Turkije

ISTANBUL (ANP) - De return in de tweede voorronde van de Champions League tegen Galatasaray, woensdag in Istanbul, stond bij PSV een dag voor het duel niet helemaal centraal. De afronding van de transfers van aanvaller Donyell Malen (naar Borussia Dortmund) en middenvelder Pablo Rosario (naar OGC Nice) eiste bij de Eindhovense club ook de nodige aandacht op.

Volgens trainer Roger Schmidt is er echter van concentratieverlies bij zijn spelers in Turkije geen sprake. Hij benadrukte in zijn voorbeschouwing tevens dat de strijd nog niet is beslist, ondanks de royale zege van 5-1 vorige week in de thuiswedstrijd.

"Een goede uitgangspositie, maar we zijn pas halverwege", gaf de Duitse coach te kennen. "Galatasaray is een club met een grote historie en een grote trainer die ik zeer waardeer voor wat hij heeft gedaan voor het Turkse voetbal", doelde hij op Fatih Terim. "We weten dat ze goed zijn en dat wij wederom sterk voor de dag moeten komen."

Zahavi

Centrale verdediger Olivier Boscagli liet zich in soortgelijke bewoordingen uit. "Vorige week hebben we de eerste stap gezet, maar wij zullen met dezelfde intensiteit en focus moeten spelen als in de eerste wedstrijd. We weten dat Galatasaray goed is en er klaar voor zal zijn."

Eran Zahavi was in de thuiswedstrijd tegen Galatasaray, met Ryan Babel als basisspeler, de gevierde man. De Israëlische spits scoorde drie keer. Het was zijn eerste hattrick in dienst van PSV. De andere twee treffers werden gemaakt door Mario Götze. In zeven Europese wedstrijden voor PSV staat Zahavi inmiddels op negen doelpunten.

Derde voorronde

Trainer Schmidt weet in elk geval wat er nodig is om via de voorrondes de groepsfase van de Champions League te bereiken. De hoofdcoach van PSV slaagde er met Bayer Leverkusen in om in het seizoen 2014-2015 en 2015-2016 het hoofdtoernooi te halen.

Bij winst van PSV in het tweeluik tegen Galatasaray wacht Celtic of FC Midtjylland in de derde voorronde. Het eerste duel tussen die ploegen eindigde in 1-1. Woensdag is de return in Denemarken. Mocht PSV alsnog door de Turken worden uitgeschakeld dan wacht de derde kwalificatieronde van de UEFA Europa League. Tegenstander zou dan St. Johnstone FC uit Schotland zijn.

Meer uit Voetbal

Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

7 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

9 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

10 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

10 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

12 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

12 uur geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

13 uur geleden