Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV reist met vertrouwen naar Ajax voor topper in Eredivisie

PSV reist met vertrouwen naar Ajax voor topper in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV reist zaterdag met veel vertrouwen naar Amsterdam voor de topper tegen Ajax. "Dat krijg je als je alle tien wedstrijden hebt gewonnen", zei trainer Peter Bosz tijdens een persconferentie.

PSV is nog zonder puntenverlies in de Eredivisie. Ajax staat tweede en volgt op 8 punten, met een duel minder gespeeld. De Amsterdammers verrasten veel mensen door woensdag de uitwedstrijd tegen Feyenoord te winnen (0-2). Bosz wilde de nederlaag van Feyenoord niet ophangen aan twee fouten van doelman Timon Wellenreuther. "Want ik vond Ajax echt goed spelen. Feyenoord was eigenlijk kansloos."

PSV mist tegen Ajax nog de geblesseerde Jerdy Schouten, Joey Veerman, Hirving Lozano, Sergiño Dest en Adamo Nagalo. "Vorig misten we ook best veel spelers tijdens het uitduel met Ajax", zei Bosz. "Zij hadden toen een heel slecht seizoen, maar toch werd het 1-1. Dit zijn speciale wedstrijden. Dit wordt een topwedstrijd."

PSV hoefde in tegenstelling tot Ajax midweeks niet in actie te komen. "Het was wel eens lekker dat we een keer geen duel midden in de week hadden", zei Bosz. "We hebben goed kunnen trainen richting Ajax."

Meer uit Voetbal

Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

19 minuten geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

25 minuten geleden
Verdediger Baas terug bij Ajax voor uitwedstrijd tegen Villarreal

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.

2 uur geleden
Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

4 uur geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

5 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

17 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

18 uur geleden