PSV redt in blessuretijd punt tegen sc Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van het puntenverlies van de concurrenten. De Eindhovenaren kwamen bij sc Heerenveen niet verder dan een gelijkspel: 2-2.
PSV leidde halverwege met 1-0 door een fraaie treffer van Mario Götze. Sc Heerenveen trok in de tweede helft de wedstrijd naar zich toe. Henk Veerman maakte in de 69e minuut gelijk en Mitchell van Bergen zette Heerenveen in de 78e minuut op voorsprong. Invaller Joël Piroe zorgde in blessuretijd voor de 2-2.
PSV had met een zege een belangrijke slag kunnen slaan. Concurrenten Ajax, Vitesse, Feyenoord en AZ verspeelden dit weekeinde allemaal punten.
Ajax blijft koploper met 27 punten, gevolgd door Vitesse (25), PSV (24) en Feyenoord (23).
Meer uit Voetbal
NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
12 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
18 uur geleden