Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV ook zonder geblesseerde Karsdorp naar Paris Saint-Germain

PSV ook zonder geblesseerde Karsdorp naar Paris Saint-Germain

EINDHOVEN (ANP) - PSV mist naast Jerdy Schouten ook Rick Karsdorp voor de komende wedstrijd in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De verdediger heeft fysieke klachten overgehouden aan het met 2-1 gewonnen duel met AZ afgelopen zaterdag, meldt de Eindhovense koploper in de Eredivisie.

PSV liet eerder al weten dat Schouten niet kan meedoen tegen PSG in Parijs. De middenvelder viel tegen AZ uit met een knieblessure.

Coach Peter Bosz is met een selectie van 21 spelers vertrokken naar Parijs, waar PSG dinsdag de derde tegenstander is in de eerste fase. Andere afwezigen zijn de al langer geblesseerden Joey Veerman, Sergiño Dest en Hirving Lozano. Ivan Perisic is ook niet mee. De Kroatische middenvelder sloot pas na de inschrijfdatum aan bij PSV en is dus niet speelgerechtigd in de Champions League.

De landskampioen verloor eerder met 3-1 van Juventus en speelde met 1-1 gelijk tegen Sporting

Meer uit Voetbal

ArenA heeft aangifte gedaan na vuurwerk bij Ajax - FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA heeft vrijdagavond aangifte gedaan na het grootschalige afsteken van vuurwerk in het thuisduel met FC Groningen. Ajax had die stap vrijdag al aangekondigd, maar laat dinsdag pas weten dat het ook daadwerkelijk is gebeurd. De aangifte gaat om onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting.

1 uur geleden
Ajax in ieder geval tot winterstop zonder spits Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het zeker tot de winterstop doen zonder spits Wout Weghorst. De 33-jarige international van het Nederlands elftal heeft zaterdag in het uitduel met Fortuna Sittard "forse schade" aan zijn enkelbanden opgelopen, melden de Amsterdammers. Weghorst werd al buiten de selectie gelaten voor het Champions League-duel met Qarabag FK van woensdag.

1 uur geleden
Iran en Egypte maken bezwaar tegen Pride-wedstrijd op WK voetbal

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain mist zieke Dembélé tegen Athletic

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.

1 uur geleden
Müller blijft na missen Amerikaanse voetbaltitel bij Vancouver

VANCOUVER (ANP/DPA) - Thomas Müller voetbalt ook komend seizoen bij Vancouver Whitecaps. De Canadese club, die zaterdag de finale om de titel in de Major League Soccer (MLS) verloor van Inter Miami, meldt dat het de optie in het contract van de Duitse aanvaller heeft gelicht.

2 uur geleden
Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

15 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

17 uur geleden