PSV ook zonder geblesseerde Karsdorp naar Paris Saint-Germain
EINDHOVEN (ANP) - PSV mist naast Jerdy Schouten ook Rick Karsdorp voor de komende wedstrijd in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De verdediger heeft fysieke klachten overgehouden aan het met 2-1 gewonnen duel met AZ afgelopen zaterdag, meldt de Eindhovense koploper in de Eredivisie.
PSV liet eerder al weten dat Schouten niet kan meedoen tegen PSG in Parijs. De middenvelder viel tegen AZ uit met een knieblessure.
Coach Peter Bosz is met een selectie van 21 spelers vertrokken naar Parijs, waar PSG dinsdag de derde tegenstander is in de eerste fase. Andere afwezigen zijn de al langer geblesseerden Joey Veerman, Sergiño Dest en Hirving Lozano. Ivan Perisic is ook niet mee. De Kroatische middenvelder sloot pas na de inschrijfdatum aan bij PSV en is dus niet speelgerechtigd in de Champions League.
De landskampioen verloor eerder met 3-1 van Juventus en speelde met 1-1 gelijk tegen Sporting
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
2 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.
6 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."
7 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.
9 uur geleden