Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV ook in halve finale beker waarschijnlijk zonder Gakpo

PSV ook in halve finale beker waarschijnlijk zonder Gakpo

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan woensdag in de halve finale van de KNVB-beker tegen Go Ahead Eagles waarschijnlijk nog niet beschikken over Cody Gakpo. De aanvaller is nagenoeg hersteld van een enkelblessure. "We beslissen op het laatste moment of Cody kan meespelen. Het neigt er naar dat de wedstrijd net te vroeg komt voor hem", zei trainer Roger Schmidt, die ook verdediger Phillipp Mwene mist.

Gakpo moest vanwege zijn blessure vorige week ook de ontmoetingen met Maccabi Tel Aviv en Sparta Rotterdam aan zich voorbij laten gaan. "We hebben afgelopen zondag een belangrijke overwinning geboekt", aldus Schmidt over de zege van 2-1 op Sparta. Omdat Ajax later op die dag van Go Ahead Eagles verloor, heeft PSV in de Eredivisie nog maar een achterstand van 2 punten op de koploper uit Amsterdam.

"Go Ahead zal ook met vertrouwen op het veld staan na de overwinning op Ajax", verwacht Schmidt. "Ze spelen goed en georganiseerd voetbal, met enkele wapens in de voorhoede. We weten wat we kunnen verwachten."

Middenvelder Marco van Ginkel en verdediger Armando Obispo zijn bij PSV weer inzetbaar.

Meer uit Voetbal

PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

2 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

2 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

4 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

4 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

5 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

5 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

6 uur geleden