Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV ook in halve finale beker waarschijnlijk zonder Gakpo

PSV ook in halve finale beker waarschijnlijk zonder Gakpo

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan woensdag in de halve finale van de KNVB-beker tegen Go Ahead Eagles waarschijnlijk nog niet beschikken over Cody Gakpo. De aanvaller is nagenoeg hersteld van een enkelblessure. "We beslissen op het laatste moment of Cody kan meespelen. Het neigt er naar dat de wedstrijd net te vroeg komt voor hem", zei trainer Roger Schmidt, die ook verdediger Phillipp Mwene mist.

Gakpo moest vanwege zijn blessure vorige week ook de ontmoetingen met Maccabi Tel Aviv en Sparta Rotterdam aan zich voorbij laten gaan. "We hebben afgelopen zondag een belangrijke overwinning geboekt", aldus Schmidt over de zege van 2-1 op Sparta. Omdat Ajax later op die dag van Go Ahead Eagles verloor, heeft PSV in de Eredivisie nog maar een achterstand van 2 punten op de koploper uit Amsterdam.

"Go Ahead zal ook met vertrouwen op het veld staan na de overwinning op Ajax", verwacht Schmidt. "Ze spelen goed en georganiseerd voetbal, met enkele wapens in de voorhoede. We weten wat we kunnen verwachten."

Middenvelder Marco van Ginkel en verdediger Armando Obispo zijn bij PSV weer inzetbaar.

Meer uit Voetbal

Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

40 minuten geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

1 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

4 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

4 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

10 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

14 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

14 uur geleden