Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV ontvangt Sturm Graz in derde voorronde Champions League

PSV ontvangt Sturm Graz in derde voorronde Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV wil dinsdag een eerste stap zetten op weg naar het hoofdtoernooi van de Champions League. De Eindhovenaren nemen het vanaf 20.30 uur in het Philips-stadion op tegen Sturm Graz. Volgende week volgt in Oostenrijk de tweede wedstrijd tussen beide clubs in de derde voorronde.

De winnaar treft later in augustus in de play-offs het Schotse Rangers FC of het Zwitserse Servette FC. PSV deed in het seizoen 2018/2019 onder leiding van coach Mark van Bommel voor het laatst mee aan het hoofdtoernooi van de Champions League.

PSV-trainer Peter Bosz heeft de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. Alleen de al langer afwezige Mauro Júnior, Fredrik Oppegard en Armando Obispo zijn er nog niet bij. Bosz lijkt na de zege van 1-0 op Feyenoord in de strijd om de Johan Cruijff Schaal van vrijdag weinig redenen te hebben om zijn basiselftal te wijzigen.

Sturm Graz werd vorig seizoen tweede in de Oostenrijkse competitie, op 7 punten achterstand van kampioen Red Bull Salzburg.

Meer uit Voetbal

Directeuren Feyenoord beslissen later over toekomst Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.

4 minuten geleden
Recordhouder Milner beëindigt voetbalcarrière na 24 seizoenen

BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.

2 uur geleden
Doelman Ochoa gaat op voor zesde WK voetbal met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.

2 uur geleden
Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

5 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

15 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

15 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

16 uur geleden