PSV ontvangt Sturm Graz in derde voorronde Champions League
EINDHOVEN (ANP) - PSV wil dinsdag een eerste stap zetten op weg naar het hoofdtoernooi van de Champions League. De Eindhovenaren nemen het vanaf 20.30 uur in het Philips-stadion op tegen Sturm Graz. Volgende week volgt in Oostenrijk de tweede wedstrijd tussen beide clubs in de derde voorronde.
De winnaar treft later in augustus in de play-offs het Schotse Rangers FC of het Zwitserse Servette FC. PSV deed in het seizoen 2018/2019 onder leiding van coach Mark van Bommel voor het laatst mee aan het hoofdtoernooi van de Champions League.
PSV-trainer Peter Bosz heeft de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. Alleen de al langer afwezige Mauro Júnior, Fredrik Oppegard en Armando Obispo zijn er nog niet bij. Bosz lijkt na de zege van 1-0 op Feyenoord in de strijd om de Johan Cruijff Schaal van vrijdag weinig redenen te hebben om zijn basiselftal te wijzigen.
Sturm Graz werd vorig seizoen tweede in de Oostenrijkse competitie, op 7 punten achterstand van kampioen Red Bull Salzburg.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
3 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.
4 uur geleden