PSV ontvangt Borussia Dortmund in achtste finales Champions League
EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het in de achtste finales van de Champions League op tegen Borussia Dortmund. De aftrap in Eindhoven, waar de clubs de eerste ontmoeting afwerken, is om 21.00 uur. De return in Duitsland volgt woensdag 13 maart.
PSV-trainer Peter Bosz heeft goede hoop dat Johan Bakayoko op tijd fit is. De Belgische buitenspeler miste vrijdag de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (2-0) omdat hij ziek was. Bakayoko trainde maandag weer met de selectie mee. Voor middenvelder Guus Til en aanvaller Noa Lanh komt het duel door blessures te vroeg.
Borussia Dortmund lijkt te kunnen beschikken over aanvaller Donyell Malen, die zaterdag het competitieduel met VfL Wolfsburg (1-1) oversloeg om knieklachten. Verdediger Ian Maatsen, die wordt gehuurd van Chelsea, maakt ook deel uit van de selectie van de huidige nummer 4 van Duitsland.
PSV stond in het seizoen 2015/2016 voor het laatst in de achtste finales van de Champions League. Beide duels tegen Atlético Madrid eindigden doelpuntloos, waarna de Spanjaarden de strafschoppen beter namen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
5 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
19 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
21 uur geleden