PSV ontvangt Borussia Dortmund in achtste finales Champions League
EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het in de achtste finales van de Champions League op tegen Borussia Dortmund. De aftrap in Eindhoven, waar de clubs de eerste ontmoeting afwerken, is om 21.00 uur. De return in Duitsland volgt woensdag 13 maart.
PSV-trainer Peter Bosz heeft goede hoop dat Johan Bakayoko op tijd fit is. De Belgische buitenspeler miste vrijdag de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (2-0) omdat hij ziek was. Bakayoko trainde maandag weer met de selectie mee. Voor middenvelder Guus Til en aanvaller Noa Lanh komt het duel door blessures te vroeg.
Borussia Dortmund lijkt te kunnen beschikken over aanvaller Donyell Malen, die zaterdag het competitieduel met VfL Wolfsburg (1-1) oversloeg om knieklachten. Verdediger Ian Maatsen, die wordt gehuurd van Chelsea, maakt ook deel uit van de selectie van de huidige nummer 4 van Duitsland.
PSV stond in het seizoen 2015/2016 voor het laatst in de achtste finales van de Champions League. Beide duels tegen Atlético Madrid eindigden doelpuntloos, waarna de Spanjaarden de strafschoppen beter namen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
57 minuten geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
4 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
21 uur geleden