Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV ontvangt AS Monaco, ook Feyenoord, AZ en Vitesse in actie

PSV ontvangt AS Monaco, ook Feyenoord, AZ en Vitesse in actie

EINDHOVEN (ANP) - PSV verdedigt in de derde speelronde van de Europa League de koppositie in groep B. De Eindhovenaren nemen het vanaf 21.00 uur op tegen AS Monaco. Beide clubs hebben na twee duels 4 punten.

PSV-trainer Roger Schmidt heeft in het Philips Stadion niet de beschikking over Ibrahim Sangaré. De Ivoriaanse middenvelder is geschorst. Monaco stelt in de Franse competitie voorlopig teleur met een tiende plaats.

In de Conference League staat ook de derde speelronde op het programma. Feyenoord trapt om 18.45 uur in De Kuip af tegen 1. FC Union Berlin. De Rotterdammers staan met 4 punten voorlopig bovenaan in de poule. Union Berlin heeft 3 punten.

Vitesse speelt eveneens een thuisduel. Voor een volgepakt Gelredome is de Engelse topclub Tottenham Hotspur te gast. De aftrap is om 18.45 uur. Vitesse neemt na twee wedstrijden de derde plaats in de stand in.

AZ is naar Roemenië gereisd voor het treffen met CFR 1907 Cluj, om 21.00 uur. De Alkmaarders staan in hun groep, net als Feyenoord, met 4 punten aan kop.

Meer uit Sport

President Mattarella van Italië opent 25e editie Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Italiaanse president Sergio Mattarella heeft de 25e editie van de Winterspelen officieel geopend. Dat deed hij vanuit de presidentiële box in stadion San Siro in Milaan in aanwezigheid van onder anderen koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia.

7 uur geleden
Vlaggendrager Van 't Wout leidt TeamNL op Spelen San Siro in

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft vrijdag in Milaan de Nederlandse vlag stadion San Siro binnengedragen tijdens de openingsceremonie van de Olympische Spelen. Tegelijkertijd deed skeletonster Kimberley Bos dat in Cortina d'Ampezzo, dat de 25e editie van de Winterspelen samen met Milaan organiseert.

9 uur geleden
Amerika weigert contributie aan antidopingbureau WADA te betalen

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben voor het tweede jaar op rij hun jaarlijkse contributie aan het mondiale antidopingbureau WADA ingehouden. Het gaat om een bedrag van 3,6 miljoen dollar. Een wet die president Donald Trump ondertekende, bevestigde de daad.

11 uur geleden
Sportpers dient klacht in bij Verheijen over 'persboycot' Leerdam

MILAAN (ANP) - De Nederlandse Sport Pers (NSP) dient een klacht in bij Carl Verheijen, chef de mission van de Nederlandse sportploeg bij de Olympische Spelen in Milaan. De reden is dat schaatsster Jutta Leerdam in aanloop naar de 1000 meter van maandag journalisten niet te woord wil staan. Alle andere Nederlandse schaatsers praten tot dusver wel met journalisten in aanloop naar hun wedstrijd.

11 uur geleden
Schaatsster Schulting zet meningen over dubbel programma opzij

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.

14 uur geleden
Vance prijst Meloni voor Italiaanse organisatie Olympische Spelen

MILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.

16 uur geleden
Beune tegen Weidemann op 3000 meter, Groenewoud treft Wiklund

MILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.

17 uur geleden