PSV ontloopt Feyenoord en treft weer Juventus in Champions League
NYON (ANP) - PSV neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Juventus. De Eindhovenaren werden vrijdag bij de loting in Nyon aan de tweevoudig winnaar van de belangrijkste prijs voor Europese clubteams gekoppeld. PSV ontliep daarmee Feyenoord, waar het ook tegen had kunnen loten.
PSV speelde in september in het hoofdtoernooi ook al tegen Juventus en verloor toen in Turijn met 3-1. Dat was de eerste ontmoeting ooit tussen de twee clubs. Na de zege op Liverpool van woensdag (3-2) zei PSV-trainer Peter Bosz dat hij niet blij was met de loting, ongeacht of het Feyenoord of Juventus zou worden. "Het is leuker om tegen iemand anders te spelen, een club die je nog niet hebt gehad."
Het eerste duel is op 11 of 12 februari in Italië en het tweede op 18 of 19 februari in het Philips Stadion in Eindhoven. De winnaar kwalificeert zich voor de achtste finales en speelt daarin tegen Arsenal of Inter.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
10 minuten geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
2 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
10 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
10 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
23 uur geleden