PSV ontbreekt in Champions League na verlies tegen Rangers
EINDHOVEN (ANP) - PSV ontbreekt dit seizoen opnieuw in de Champions League. De club uit Eindhoven verloor het thuisduel met Rangers FC in de play-offs van de voorronden (0-1). De eerste wedstrijd tussen beide ploegen in Glasgow eindigde vorige week onbeslist (2-2).
PSV vervolgt het Europese avontuur van dit voetbaljaar in de Europa League, waar minder prestige en geld valt te verdienen. Ook dit seizoen is Ajax de enige Nederlandse deelnemer in de Champions League.
Antonio Colak schoot de Schotse ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst in de 60e minuut naar de groepsfase van de Champions League. Hij kon scoren omdat André Ramalho de bal verspeelde, nadat hij risicovol was aangespeeld door doelman Walter Benítez. Vier minuten voor die treffer schoot Tom Lawrence al op de lat voor Rangers FC.
PSV speelde in de tweede helft zonder Luuk de Jong. De aanvoerder moest zich in de rust geblesseerd laten vervangen.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
2 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
5 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
7 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
8 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
13 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
20 uur geleden