PSV ontbreekt in Champions League na verlies tegen Rangers
EINDHOVEN (ANP) - PSV ontbreekt dit seizoen opnieuw in de Champions League. De club uit Eindhoven verloor het thuisduel met Rangers FC in de play-offs van de voorronden (0-1). De eerste wedstrijd tussen beide ploegen in Glasgow eindigde vorige week onbeslist (2-2).
PSV vervolgt het Europese avontuur van dit voetbaljaar in de Europa League, waar minder prestige en geld valt te verdienen. Ook dit seizoen is Ajax de enige Nederlandse deelnemer in de Champions League.
Antonio Colak schoot de Schotse ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst in de 60e minuut naar de groepsfase van de Champions League. Hij kon scoren omdat André Ramalho de bal verspeelde, nadat hij risicovol was aangespeeld door doelman Walter Benítez. Vier minuten voor die treffer schoot Tom Lawrence al op de lat voor Rangers FC.
PSV speelde in de tweede helft zonder Luuk de Jong. De aanvoerder moest zich in de rust geblesseerd laten vervangen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
10 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden