Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV ontbreekt in Champions League na verlies tegen Rangers

PSV ontbreekt in Champions League na verlies tegen Rangers

EINDHOVEN (ANP) - PSV ontbreekt dit seizoen opnieuw in de Champions League. De club uit Eindhoven verloor het thuisduel met Rangers FC in de play-offs van de voorronden (0-1). De eerste wedstrijd tussen beide ploegen in Glasgow eindigde vorige week onbeslist (2-2).

PSV vervolgt het Europese avontuur van dit voetbaljaar in de Europa League, waar minder prestige en geld valt te verdienen. Ook dit seizoen is Ajax de enige Nederlandse deelnemer in de Champions League.

Antonio Colak schoot de Schotse ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst in de 60e minuut naar de groepsfase van de Champions League. Hij kon scoren omdat André Ramalho de bal verspeelde, nadat hij risicovol was aangespeeld door doelman Walter Benítez. Vier minuten voor die treffer schoot Tom Lawrence al op de lat voor Rangers FC.

PSV speelde in de tweede helft zonder Luuk de Jong. De aanvoerder moest zich in de rust geblesseerd laten vervangen.

Meer uit Voetbal

Flick eist dat spelers van Barcelona ook scherp zijn in La Liga

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick eist dat zijn spelers van FC Barcelona zich beter op competitiewedstrijden gaan focussen. "In La Liga geven we soms 10 of 15 procent minder, dat moet veranderen", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Valencia.

2 uur geleden
Feyenoord krijgt maandag duidelijkheid over verbod fans in Lille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord weet maandag of het alsnog supporters mag meenemen naar de uitwedstrijd tegen Lille in de Champions League. Een Franse rechter behandelt dan een kort geding dat de club samen met de supportersvereniging FSV De Feijenoorder tegen autoriteiten in Noord-Frankrijk heeft aangespannen.

2 uur geleden
Vijf nieuwe eigenaren van Vitesse komen uit buitenland

ARNHEM (ANP) - De vijf nieuwe eigenaren van Vitesse komen uit het buitenland. "Ik ga nog niet zeggen waar ze vandaan komen", zei directeur Edwin Reijntjes na de nederlaag van de club uit Arnhem tegen FC Dordrecht (0-3). "Maar het zijn niet zomaar investeerders. Het zijn mensen met voetbalkennis. Vitesse heeft weer een toekomst. Niet alleen voor dit seizoen, maar ook voor de seizoenen daarna. We hebben met deze aandeelhouders een goede partij gevonden en gaan Vitesse weer terugbrengen naar waar het hoort."

7 uur geleden
FC Volendam na zege op MVV ruim aan de leiding

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft met een zege op MVV verder afstand genomen in de Keuken Kampioen Divisie. De koploper won met 3-1 van de club uit Maastricht.

18 uur geleden
FC Utrecht op de valreep naast Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - FC Utrecht heeft op de valreep een punt gepakt bij Heracles Almelo: 1-1. De nummer 3 van de Eredivisie maakte in de blessuretijd een achterstand ongedaan dankzij een fraaie vrije trap van Souffian El Karouani. Thomas Bruns had na een klein uur de score geopend namens Heracles.

18 uur geleden
Verdediger Walker op huurbasis van ManCity naar AC Milan

MILAAN (ANP) - Manchester City heeft verdediger Kyle Walker voor de rest van het seizoen verhuurd aan AC Milan. De Italiaanse club heeft ook een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de Engelse international.

18 uur geleden
Ajax haalt Regeer van FC Twente terug naar Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft overeenstemming bereikt met FC Twente over de directe overgang van Youri Regeer. De 21-jarige jeugdinternational tekende een contract tot de zomer van 2029 in Amsterdam.

21 uur geleden