PSV oefent zaterdag tegen Eintracht Frankfurt
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in Eintracht Frankfurt een extra tegenstander gevonden voor een oefenwedstrijd. Het duel met de Duitse club wordt zaterdag gespeeld in Eindhoven. De aftrap is om 18.00 uur en op last van de autoriteiten is er geen publiek welkom.
Een week later ontvangt ook Ajax Eintracht Frankfurt, dat afgelopen seizoen als negende eindigde in de Bundesliga. De Duitsers reikten tot de achtste finales van de Europa League, waarin FC Basel over twee duels te sterk bleek. Bij Eintracht Frankfurt staat oud-PSV'er Jetro Willems onder contract.
Vrijdag speelt PSV ook al een oefenduel. Dan is Willem II de tegenstander in Tilburg. Volgend weekend is Hertha BSC twee keer de tegenstander van PSV. De wedstrijden beginnen om 15.00 uur en 17.00 uur.
PSV begint het seizoen op zondag 13 september met een uitwedstrijd tegen FC Groningen.
Meer uit Voetbal
DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
2 minuten geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
10 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
19 uur geleden