PSV oefent zaterdag tegen Eintracht Frankfurt
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in Eintracht Frankfurt een extra tegenstander gevonden voor een oefenwedstrijd. Het duel met de Duitse club wordt zaterdag gespeeld in Eindhoven. De aftrap is om 18.00 uur en op last van de autoriteiten is er geen publiek welkom.
Een week later ontvangt ook Ajax Eintracht Frankfurt, dat afgelopen seizoen als negende eindigde in de Bundesliga. De Duitsers reikten tot de achtste finales van de Europa League, waarin FC Basel over twee duels te sterk bleek. Bij Eintracht Frankfurt staat oud-PSV'er Jetro Willems onder contract.
Vrijdag speelt PSV ook al een oefenduel. Dan is Willem II de tegenstander in Tilburg. Volgend weekend is Hertha BSC twee keer de tegenstander van PSV. De wedstrijden beginnen om 15.00 uur en 17.00 uur.
PSV begint het seizoen op zondag 13 september met een uitwedstrijd tegen FC Groningen.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
46 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
13 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
15 uur geleden