Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV nog zonder Götze en Gakpo, basisplaats voor Vertessen

PSV nog zonder Götze en Gakpo, basisplaats voor Vertessen

DEN HAAG (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag in de Eredivisie zaterdag nog zonder Mario Götze en Cody Gakpo. Beide spelers hervatten donderdag de training, maar zijn nog niet fit genoeg om in Den Haag mee te doen. Götze kwam eind december voor het laatst in actie, Gakpo staat sinds half januari aan de kant.

Eran Zahavi en Donyell Malen vormen het spitsenduo bij PSV. Op het middenveld kiest trainer Roger Schmidt opnieuw voor zijn twee vaste controleurs Pablo Rosario en Ibrahim Sangaré. Ryan Thomas en Yorbe Vertessen zijn de andere twee middenvelders. Vertessen maakt daarmee zijn basisdebuut in de Eredivisie, hij kwam al wel tot drie invalbeurten.

Aanvoerder Denzel Dumfries krijgt rust van Schmidt en start op de reservebank. Mohamed Ihattaren, die woensdag in de met 2-1 verloren bekerwedstrijd tegen Ajax werd gewisseld voor Vertessen, blijft ook buiten de basis.

Jordan Teze neemt de plaats van Dumfries rechts in de verdediging over. Timo Baumgartl start centraal in de defensie met Olivier Boscagli. Philipp Max is linkerverdediger, Yvon Mvogo keert terug onder de lat.

Opstelling PSV: Mvogo; Teze, Baumgartl, Boscagli en Max; Vertessen, Rosario, Sangaré en Thomas; Zahavi en Malen.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

4 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

4 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

7 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

8 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

8 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

11 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

15 uur geleden