PSV-nieuweling Rodriguez hoopt er tegen Ajax al bij te zijn
EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Rodriguez hoopt dat hij zondag tegen Ajax al kan debuteren voor PSV. De 27-jarige Zwitserse linkerverdediger, die op huurbasis is overgenomen van AC Milan, trainde vrijdag voor het eerst mee met de Eindhovenaren.
"Ik ben er mentaal en fysiek klaar voor", zei Rodriguez bij zijn presentatie op sportcomplex De Herdgang. "Ik ga proberen de jonge spelers met mijn ervaring te helpen."
Rodriguez kwam bij Milan de laatste tijd weinig aan voetballen toe. "Dat had ook te maken met de komst van een nieuwe trainer. Ook was ik een tijdje geblesseerd. Ik wil nu veel spelen, vooral ook met het oog op het komende EK."
Trainer Ernest Faber liet nog in het midden of hij Rodriguez direct laat debuteren. "Hij heeft natuurlijk lang niet gespeeld. Ricardo is gretig en ervaren. Hij heeft goed meegetraind en maakt een goede indruk. We moeten ook nog even kijken of we de benodigde papieren wel op tijd in orde kunnen krijgen."
Meer uit Voetbal
BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
48 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
3 uur geleden