Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-nieuweling Rodriguez hoopt er tegen Ajax al bij te zijn

PSV-nieuweling Rodriguez hoopt er tegen Ajax al bij te zijn

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Rodriguez hoopt dat hij zondag tegen Ajax al kan debuteren voor PSV. De 27-jarige Zwitserse linkerverdediger, die op huurbasis is overgenomen van AC Milan, trainde vrijdag voor het eerst mee met de Eindhovenaren.

"Ik ben er mentaal en fysiek klaar voor", zei Rodriguez bij zijn presentatie op sportcomplex De Herdgang. "Ik ga proberen de jonge spelers met mijn ervaring te helpen."

Rodriguez kwam bij Milan de laatste tijd weinig aan voetballen toe. "Dat had ook te maken met de komst van een nieuwe trainer. Ook was ik een tijdje geblesseerd. Ik wil nu veel spelen, vooral ook met het oog op het komende EK."

Trainer Ernest Faber liet nog in het midden of hij Rodriguez direct laat debuteren. "Hij heeft natuurlijk lang niet gespeeld. Ricardo is gretig en ervaren. Hij heeft goed meegetraind en maakt een goede indruk. We moeten ook nog even kijken of we de benodigde papieren wel op tijd in orde kunnen krijgen."

Meer uit Voetbal

AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

1 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

1 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

1 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

2 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

2 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat volgende week groepstraining

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.

2 uur geleden
NEC-coach Schreuder: onzeker of Chery speelt na paspoortkwestie

NIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.

3 uur geleden