PSV neemt in slotfase afstand van Vitesse
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie nieuw puntenverlies moeizaam voorkomen. De thuiswedstrijd tegen Vitesse eindigde in 3-1. PSV heeft nu 3 punten minder dan koploper Ajax, dat twee wedstrijden minder heeft gespeeld.
Vitesse kwam al in de 4e minuut op voorsprong via Armando Broja. PSV was het duel gestart met veel vaste krachten op de reservebank. Na de rust kwamen Donyell Malen, Philipp Max en Mario Götze alsnog in de ploeg. Malen maakte halverwege de tweede helft gelijk en Götze nam in de 86e en 88e minuut de 2-1 en 3-1 voor zijn rekening.
PSV speelt volgende week zondag de thuiswedstrijd tegen Ajax. Donderdag wacht eerst de return in de eerste knock-outronde van de Europa League tegen Olympiakos Piraeus. PSV verloor het eerste duel donderdag met 4-2.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
47 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
2 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
4 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
16 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
19 uur geleden