PSV neemt in slotfase afstand van Vitesse
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie nieuw puntenverlies moeizaam voorkomen. De thuiswedstrijd tegen Vitesse eindigde in 3-1. PSV heeft nu 3 punten minder dan koploper Ajax, dat twee wedstrijden minder heeft gespeeld.
Vitesse kwam al in de 4e minuut op voorsprong via Armando Broja. PSV was het duel gestart met veel vaste krachten op de reservebank. Na de rust kwamen Donyell Malen, Philipp Max en Mario Götze alsnog in de ploeg. Malen maakte halverwege de tweede helft gelijk en Götze nam in de 86e en 88e minuut de 2-1 en 3-1 voor zijn rekening.
PSV speelt volgende week zondag de thuiswedstrijd tegen Ajax. Donderdag wacht eerst de return in de eerste knock-outronde van de Europa League tegen Olympiakos Piraeus. PSV verloor het eerste duel donderdag met 4-2.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
3 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
15 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
15 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
16 uur geleden