PSV neemt in slotfase afstand van Vitesse
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie nieuw puntenverlies moeizaam voorkomen. De thuiswedstrijd tegen Vitesse eindigde in 3-1. PSV heeft nu 3 punten minder dan koploper Ajax, dat twee wedstrijden minder heeft gespeeld.
Vitesse kwam al in de 4e minuut op voorsprong via Armando Broja. PSV was het duel gestart met veel vaste krachten op de reservebank. Na de rust kwamen Donyell Malen, Philipp Max en Mario Götze alsnog in de ploeg. Malen maakte halverwege de tweede helft gelijk en Götze nam in de 86e en 88e minuut de 2-1 en 3-1 voor zijn rekening.
PSV speelt volgende week zondag de thuiswedstrijd tegen Ajax. Donderdag wacht eerst de return in de eerste knock-outronde van de Europa League tegen Olympiakos Piraeus. PSV verloor het eerste duel donderdag met 4-2.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
14 uur geleden