PSV neemt Driouech over van Excelsior
EINDHOVEN (ANP) - Couhaib Driouech voetbalt voortaan bij PSV. De buitenspeler komt over van Excelsior en tekent een contract tot medio 2029, zo maken de Eindhovenaren bekend. Hoeveel geld met de transfer is gemoeid, is niet bekendgemaakt.
De 22-jarige Driouech, die met nummer 21 gaat spelen in Eindhoven, vindt de transfer naar PSV een eer. "Ik was vorige week nog op vakantie met Ismael Saibari en hij zei dat ik gek zou zijn als ik niet zou komen", aldus Driouech op de clubsite.
De linkerflankspeler werd al langer in verband gebracht met PSV. De in Haarlem geboren Driouech komt uit de opleiding van sc Heerenveen en maakte in 2021 de overstap naar Excelsior. Voor die club speelde hij 101 wedstrijden waarin hij zestien doelpunten maakte en evenveel assists gaf.
Meer uit Voetbal
INGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.
17 minuten geledenROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.
2 uur geledenTORONTO (ANP) - Cyle Larin was de grote man bij Canada in het eerste duel op het WK met Bosnië en Herzegovina. De oud-aanvaller van Feyenoord mocht invallen in Toronto en bezorgde zijn ploeg het eerste punt ooit op een WK (1-1).
5 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko en mist mogelijk ook de twee daaropvolgende groepswedstrijden tegen Haïti en Schotland. De 34-jarige aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure.
5 uur geledenTORONTO (ANP) - Gastland Canada heeft zijn openingswedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch moest in een uitverkocht Toronto Stadium genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - President Donald Trump heeft de Amerikaanse voetballers telefonisch succes gewenst voorafgaand aan hun openingswedstrijd op het WK tegen Paraguay. Trump is zelf niet aanwezig bij de wedstrijd in Los Angeles, maar in een op sociale media gedeelde video meldde Team USA dat de president belde om zijn steun uit te spreken aan de ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft in Erwin van de Looi een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 54-jarige coach is de opvolger van Rick Kruys, die de club afgelopen seizoen niet voor degradatie kon behoeden. Van de Looi tekent in Volendam een contract voor twee seizoenen, tot medio 2028.
7 uur geleden