PSV neemt Driouech over van Excelsior
EINDHOVEN (ANP) - Couhaib Driouech voetbalt voortaan bij PSV. De buitenspeler komt over van Excelsior en tekent een contract tot medio 2029, zo maken de Eindhovenaren bekend. Hoeveel geld met de transfer is gemoeid, is niet bekendgemaakt.
De 22-jarige Driouech, die met nummer 21 gaat spelen in Eindhoven, vindt de transfer naar PSV een eer. "Ik was vorige week nog op vakantie met Ismael Saibari en hij zei dat ik gek zou zijn als ik niet zou komen", aldus Driouech op de clubsite.
De linkerflankspeler werd al langer in verband gebracht met PSV. De in Haarlem geboren Driouech komt uit de opleiding van sc Heerenveen en maakte in 2021 de overstap naar Excelsior. Voor die club speelde hij 101 wedstrijden waarin hij zestien doelpunten maakte en evenveel assists gaf.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft de Japanse keeper Zion Suzuki vastgelegd. De 28-voudig international van zijn land komt voor naar verluidt 35 miljoen euro over van het Italiaanse Parma. Suzuki (23) maakte tijdens het WK indruk met Japan, dat als tweede eindigde in de poule achter Oranje en in de zestiende finales werd uitgeschakeld door Brazilië.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München houdt vertrouwen in de toekomst van voetballer Jamal Musiala op het hoogste niveau. De 23-jarige middenvelder raakte dinsdag voor de tweede keer in vier dagen onwel tijdens een oefenduel. Er zijn geen aanwijzingen dat zijn klachten een bedreiging zijn voor zijn voetbalcarrière, meldt het Duitse persbureau dpa op basis van bronnen bij Bayern München.
2 uur geledenMONACO (ANP) - Paul Pogba en AS Monaco hebben hun samenwerking na ruim een jaar beëindigd. Dat maakte de club uit het vorstendom woensdag bekend. Pogba had bij Monaco nog een contract voor een jaar.
3 uur geledenCAGLIARI (ANP/RTR) - Cagliari-voetballer Yael Trepy is ontwaakt uit zijn kunstmatige coma en is weer volledig aanspreekbaar. De 20-jarige Fransman heeft geen beademingsapparatuur meer nodig, maar ligt nog wel op de intensive care om zijn ademhalingsproblemen in de gaten te houden. Die hield Trepy over aan een zwembadongeluk zondag, waarbij hij bijna verdronk.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.
16 uur geledenNICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.
17 uur geleden