PSV neemt Driouech over van Excelsior
EINDHOVEN (ANP) - Couhaib Driouech voetbalt voortaan bij PSV. De buitenspeler komt over van Excelsior en tekent een contract tot medio 2029, zo maken de Eindhovenaren bekend. Hoeveel geld met de transfer is gemoeid, is niet bekendgemaakt.
De 22-jarige Driouech, die met nummer 21 gaat spelen in Eindhoven, vindt de transfer naar PSV een eer. "Ik was vorige week nog op vakantie met Ismael Saibari en hij zei dat ik gek zou zijn als ik niet zou komen", aldus Driouech op de clubsite.
De linkerflankspeler werd al langer in verband gebracht met PSV. De in Haarlem geboren Driouech komt uit de opleiding van sc Heerenveen en maakte in 2021 de overstap naar Excelsior. Voor die club speelde hij 101 wedstrijden waarin hij zestien doelpunten maakte en evenveel assists gaf.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Elliot Anderson helemaal afgerond. De 23-jarige middenvelder heeft zich voor vijf jaar verbonden aan zijn nieuwe club.
11 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Nikolas Brandis aangetrokken. De 21-jarige linksback komt over van AS Trenčín en heeft een vierjarig contract ondertekend.
19 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II gaat met Mats Lemmens de Eredivisie in. De 24-jarige verdediger uit België heeft een tweejarig contract ondertekend bij de club uit Tilburg.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft het vertrek van Alejandro Garnacho naar Aston Villa bevestigd. De club uit Birmingham huurt de 22-jarige vleugelspits uit Argentinië een seizoen en neemt hem daarna definitief over.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft twee voormalige jeugdspelers van Ajax en Feyenoord aan de selectie toegevoegd. Verdediger Prince Aning komt over van Borussia Dortmund II en aanvaller Fabiano Rust verruilt Feyenoord onder 21 voor de Eredivisieclub.
3 uur geledenLONDEN (ANP/Belga) - Arsenal heeft Christos Tzolis overgenomen van Club Brugge. De 24-jarige Griekse aanvaller heeft bij de Engelse kampioen uit Londen een meerjarig contract getekend. Club Brugge ontvangt volgens Belgische media ongeveer 40 miljoen euro, waarmee Tzolis de duurste uitgaande transfer in de Belgische competitie is.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB is in afwachting van een toelichting van de FIFA over de zaak-Balogun. Dat heeft de voetbalbond aan het ANP laten weten naar aanleiding van een klacht die door de Noorse voetbalbond is ingediend tegen de wereldvoetbalbond. Volgens een woordvoerder van de KNVB heeft de bond al eerder om opheldering gevraagd. "Daarvan wachten we de uitkomst af", aldus de KNVB.
4 uur geleden