PSV neemt Dest alsnog definitief over van FC Barcelona
EINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV heeft Sergiño Dest definitief overgenomen van FC Barcelona. De vleugelverdediger heeft zaterdag zijn handtekening gezet onder een vierjarig contract.
De gehuurde Dest had een belangrijk aandeel in het behalen van de landstitel dit jaar, maar liep tegen het einde van het seizoen een kruisbandblessure op. Daardoor leek het erop dat Dest terug zou keren bij FC Barcelona. PSV neemt hem nu alsnog over.
De 23-jarige Dest is momenteel nog aan het revalideren en zal de komende maanden niet in actie kunnen komen. In Eindhoven vindt men dat met het oog op komend seizoen geen probleem. "We hebben het er intern goed over gehad, maar Sergiño heeft ons dusdanig overtuigd dat we de kans om hem definitief over te nemen absoluut niet wilden laten liggen. Hij heeft zoveel kwaliteiten. De nieuwe situatie verandert dat niet", aldus Earnest Stewart, directeur voetbalzaken bij PSV, op de website van de club.
De in Almere geboren Dest is blij met het vertrouwen in hem. "Ik heb de club leren kennen als ontzettend warm, zoals ik dat nog nooit ergens heb meegemaakt. Dat zijn belangrijke aspecten voor iemand in mijn situatie en geeft me vertrouwen dat ik hier goed kan revalideren. Ik kijk er enorm naar uit om weer minuten te maken, belangrijk te zijn en titels te pakken."
Voor zijn periode bij Barcelona speelde Dest bij Ajax. Hij werd ook al uitgeleend aan AC Milan.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
27 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
2 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
19 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geleden