
PSV na zege in verlenging op Juventus (3-1) naar achtste finales
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft na Feyenoord ook de achtste finales van de Champions League bereikt. De Eindhovenaren wonnen na verlenging met 3-1 van Juventus. Verdediger Ryan Flamingo maakte in de 98e minuut het beslissende doelpunt.
In de achtste finales neemt PSV het op tegen Arsenal of Internazionale. Voor Feyenoord geldt hetzelfde. De loting is vrijdag.
PSV opende in de 53e minuut de score. Na een pass van Noa Lang nam Ivan Perisic de bal goed aan en werkte met een schot in de verre hoek fraai af: 1-0. Timothy Weah bracht Juventus met een afstandsschot langszij. De grensrechter vlagde voor buitenspel, maar daar bleek geen sprake van.
Ismael Saibari zette PSV ruim een kwartier voor tijd van dichtbij opnieuw op voorsprong, na voorbereidend werk van Perisic en Luuk de Jong (2-1).
In de eerste helft van de verlenging werd Flamingo de matchwinner door van dichtbij te scoren.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de Franse aanvaller Maxence Rivera van USL Dunkerque overgenomen. De 23-jarige linksbuiten tekent een contract voor drie jaar, met een optie voor nog een seizoen, bij de nummer 9 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Daphne van Domselaar gaat met Oranje naar het EK om de hoofdprijs te winnen. "We gaan naar Zwitserland om te winnen. Met die instelling gaan we erheen", zegt de keeper van de Nederlandse vrouwen. "Sommigen van de selectie hebben een finale gewonnen, anderen hebben er één verloren. Het kriebelt bij mij om zover te komen."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lyneth Beerensteyn verwacht op tijd fit te zijn voor de eerste groepswedstrijd op het EK tegen Wales. De aanvalster van Oranje herstelt nog van een spierblessure en traint nog niet volledig mee met de ploeg. "Het gaat goed", zegt de 28-jarige Beerensteyn in Zeist. "Ik maak me niet snel zorgen. En als ik me geen zorgen maak, dan hoeft de rest dat ook niet te doen."
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - De eerste vrouwelijke voetbalscheidsrechters Ineke Boom en Nel Rentenaar hebben na bijna 65 jaar een officieel KNVB-diploma gekregen. Dat gebeurde vrijdag in Alkmaar nadat ze bij de presentatie van het boek 'De vrouwen van '61', geschreven door sporthistoricus Jurryt van de Vooren, ook al de eerste exemplaren in ontvangst hadden genomen.
5 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Beerschot heeft afscheid genomen van trainer Dirk Kuijt. Dat meldt de club uit Antwerpen op zijn website. De voormalige international van Oranje degradeerde afgelopen seizoen met Beerschot uit de hoogste Belgische klasse.
5 uur geledenPASADENA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zijn tweede groepswedstrijd op het WK voor clubs in de Verenigde Staten verrassend verloren van Botafogo. De winnaar van de Champions League ging in Pasadena met 1-0 onderuit tegen de Braziliaanse formatie.
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé is ontslagen uit het ziekenhuis en teruggekeerd in het trainingskamp van Real Madrid. Dat meldt de Spaanse voetbalclub. De Franse aanvaller was opgenomen met acute buikgriep.
17 uur geleden