Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV na ruime zege op Rangers naar groepsfase Champions League

PSV na ruime zege op Rangers naar groepsfase Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de groepsfase van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Peter Bosz zette in de play-offs Rangers FC in het Philips-stadion met 5-1 aan de kant. De eerste ontmoeting tussen beide clubs in Schotland eindigde acht dagen eerder in 2-2.

Ismael Saibari speelde een belangrijke rol bij PSV. De Marokkaanse middenvelder opende in de 35e minuut op aangeven van Joey Veerman de score. In de beginfase van de tweede helft was Saibari opnieuw trefzeker.

Rangers verkleinde in de 64e minuut via James Tavernier de achterstand, maar aanvoerder Luuk de Jong kopte - opnieuw op aangeven van Veerman - PSV kort daarna op 3-1. Veerman zelf zorgde voor 4-1. Connor Goldson schoot de bal daarna nog in eigen doel.

PSV deed vijf jaar geleden voor het laatst mee aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Regerend landskampioen Feyenoord was al zeker van de groepsfase van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Barcelona trekt zich terug uit Super League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.

1 uur geleden
Aanvaller Pléa van PSV wacht nieuwe operatie

EINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.

2 uur geleden
Roda JC veroordeelt vuurwerkactie van fans in duel met ADO

KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.

5 uur geleden
Narsingh gaat op tweede niveau in Griekenland voetballen

ERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.

5 uur geleden
NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

16 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

18 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

19 uur geleden