Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV mogelijk weer tegen Rangers in play-offs Champions League

PSV mogelijk weer tegen Rangers in play-offs Champions League

NYON (ANP) - PSV moet het in de play-offs van de Champions League mogelijk weer opnemen tegen de Schotse club Rangers FC. Als de ploeg van trainer Peter Bosz in de derde voorronde weet af te rekenen met Sturm Graz, treft het de winnaar van het tweeluik tussen Rangers FC en Servette FC in de play-offs. PSV speelt dinsdag in Eindhoven tegen Sturm Graz, de return in Oostenrijk is volgende week.

Vorig seizoen moest PSV het in de laatste voorronde van de Champions League afleggen tegen Rangers, dat toen onder leiding stond van trainer Giovanni van Bronckhorst. Na een 2-2-gelijkspel in Glasgow verloor PSV de return voor eigen publiek met 1-0. Rangers verloor vervolgens in een poule met onder meer Ajax als tegenstander alle zes de groepswedstrijden in de Champions League. Van Bronckhorst werd in november ontslagen en opgevolgd door de Engelse trainer Michael Beale.

De heenwedstrijden in de play-offs zijn op 22 en 23 augustus, de returns een week later. Als PSV wint van Sturm Graz, speelt het de return voor eigen publiek. De winnaars kwalificeren zich voor de lucratieve groepsfase. Feyenoord heeft zich daar als kampioen van Nederland rechtstreeks voor geplaatst.

Heenwedstrijd in Glasgow

PSV eindigde in de Eredivisie op de tweede plaats en moet zich via de voorrondes zien te plaatsen voor de Champions League. Rangers werd tweede in Schotland, Servette is de nummer 2 van de Zwitserse competitie. Woensdag treffen deze clubs elkaar in Glasgow, de return is volgende week dinsdag. Rangers versterkte zich deze zomer met onder anderen de aanvallers Sam Lammers, Cyriel Dessers en Danilo, die allemaal een verleden in de Eredivisie hebben.

Trainer Mark van Bommel stroomt met de Belgische kampioen Royal Antwerp de play-offs in. Antwerp, de club van onder anderen Vincent Janssen, Jurgen Ekkelenkamp en Gyrano Kerk, treft daarin de Griekse club AEK of Dinamo Zagreb uit Kroatiƫ.

Meer uit Voetbal

Ten Hag ziet voetbalwereld steeds extremer worden

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."

4 uur geleden
Ten Hag: deze functie past het beste bij mijn leven

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."

4 uur geleden
FC Twente bereid tot gesprek als Ten Hag bondscoach kan worden

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."

5 uur geleden
Ten Hag gaat eerst observeren voordat hij over trainer beslist

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."

5 uur geleden
ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

18 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

18 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

19 uur geleden