Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV moet vrezen voor opnieuw zware blessure bij Ledezma

PSV moet vrezen voor opnieuw zware blessure bij Ledezma

DEVENTER (ANP) - PSV moet vrezen voor een opnieuw zware blessure bij Richard Ledezma. De 21-jarige Amerikaanse middenvelder werd zaterdag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles hard geraakt op zijn enkel door verdediger Mats Deijl, die daarvoor een rode kaart kreeg van scheidsrechter Danny Makkelie.

De enkel van Ledezma klapte dubbel. Hij probeerde het daarna nog heel even, maar verder spelen ging niet. Joey Veerman verving hem. De Volendammer was op de bank begonnen om hem rust te geven met het oog op de confrontatie met Rangers FC in de play-offs van de Champions League, komende dinsdag.

Ledezma scheurde in december 2020 de voorste kruisband van zijn rechterknie en stond daardoor een jaar lang aan de kant. Kort nadat hij in december 2021 zijn rentree maakte, verlengde PSV het contract van Ledezma tot de zomer van 2024.

Meer uit Voetbal

Ronaldo denkt binnen een of twee jaar te stoppen

RIYADH (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo verwacht zijn voetbalcarrière binnen een of twee jaar te beëindigen. Dat zei de 40-jarige Portugees dinsdag tijdens een videogesprek in het kader van een conferentie over toerisme en investeringen in Saudi-Arabië. De vedette van het Saudische Al-Nassr kondigde vorige week al aan "snel" na het WK van volgende zomer te stoppen, maar gaf daarbij geen termijn.

2 uur geleden
Spits Emegha traint mee bij Oranje, Weghorst ontbreekt op veld

ZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha traint dinsdag al mee met het Nederlands elftal. De 22-jarige aanvaller van Strasbourg verscheen aan het begin van de middag op het veld in Zeist, samen met 24 andere internationals.

3 uur geleden
Polen kampt met blessures en schorsingen voor treffen met Oranje

WARSCHAU (ANP) - Polen mist een flink aantal internationals als het vrijdagavond in het nationale stadion van Warschau aantreedt tegen het Nederlands elftal. Bondscoach Jan Urban kampt volgens verschillende Poolse media met meerdere blessuregevallen en enkele schorsingen. Polen strijdt met Oranje om de winst van Groep G en daarmee om rechtstreekse kwalificatie voor het WK voetbal van 2026.

3 uur geleden
Koeman roept spits Emegha voor het eerst op om fitheid Weghorst

ZEIST (ANP) - Spits Emanuel Emegha is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige aanvaller van Strasbourg aan zijn selectie toegevoegd, omdat nog niet duidelijk is of Wout Weghorst kan spelen tegen Polen. "De Ajacied is niet helemaal fit en de komende dagen moeten uitwijzen in hoeverre hij aanstaande vrijdag inzetbaar is", meldt de KNVB.

5 uur geleden
Argentinië mist drietal tegen Angola om gelekoortsvaccin

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Atlético Madrid-spelers Julián Álvarez, Nahuel Molina en Giuliano Simeone kunnen niet met Argentinië meedoen in het uitduel met Angola, omdat ze niet op tijd zijn gevaccineerd. De voetballers hebben een inenting nodig tegen gele koorts om mee te kunnen doen in het oefenduel van vrijdag in Luanda.

6 uur geleden
Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

21 uur geleden
Bondscoach Koeman noemt stoppen na WK 'mogelijkheid'

ZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.

23 uur geleden