PSV moet geblesseerde aanvaller Lang voorlopig weer missen
EINDHOVEN (ANP) - Noa Lang is opnieuw voor een langere periode uitgeschakeld. De aanvaller heeft volgens zijn club PSV zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Almere City een bovenbeenblessure opgelopen. De koploper van de Eredivisie gaat in overleg met internationale experts een herstelplan opstellen.
De 24-jarige Lang stond dit seizoen al twee keer aan de kant met een hamstringblessure. De vleugelaanvaller verscheen tegen Almere City voor het eerst in bijna vier maanden weer aan de aftrap. PSV meldt niet of Lang met dezelfde problemen als eerder in het seizoen kampt.
Lang mist komende zaterdag de uitwedstrijd tegen Ajax. PSV stuit volgende maand op Borussia Dortmund in de achtste finales van de Champions League. Het is onduidelijk wat de blessure van Lang voor Yorbe Vertessen betekent. De Belg wil zijn transfer naar 1. FC Union Berlin snel afronden. PSV zou op het laatste moment kunnen besluiten om hem niet te verkopen.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
5 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
4 uur geleden