PSV moet geblesseerde aanvaller Lang voorlopig weer missen
EINDHOVEN (ANP) - Noa Lang is opnieuw voor een langere periode uitgeschakeld. De aanvaller heeft volgens zijn club PSV zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Almere City een bovenbeenblessure opgelopen. De koploper van de Eredivisie gaat in overleg met internationale experts een herstelplan opstellen.
De 24-jarige Lang stond dit seizoen al twee keer aan de kant met een hamstringblessure. De vleugelaanvaller verscheen tegen Almere City voor het eerst in bijna vier maanden weer aan de aftrap. PSV meldt niet of Lang met dezelfde problemen als eerder in het seizoen kampt.
Lang mist komende zaterdag de uitwedstrijd tegen Ajax. PSV stuit volgende maand op Borussia Dortmund in de achtste finales van de Champions League. Het is onduidelijk wat de blessure van Lang voor Yorbe Vertessen betekent. De Belg wil zijn transfer naar 1. FC Union Berlin snel afronden. PSV zou op het laatste moment kunnen besluiten om hem niet te verkopen.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
4 uur geledenSYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.
5 uur geleden