PSV moeizaam langs Sparta Rotterdam
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de thuiswedstrijd tegen Sparta in de eredivisie zondag moeizaam gewonnen. Het elftal van trainer Roger Schmidt versloeg de Rotterdammers met 1-0. Donyell Malen maakte in de 78e minuut het doelpunt. De spits zag zijn strafschop worden gestopt door doelman Maduka Okoye, maar in de rebound scoorde hij alsnog.
Malen was net als veel andere vaste basisspelers van PSV op de bank begonnen. Schmidt wilde ze sparen met het oog op het drukke programma van de maand december. Toen het lang 0-0 bleef, was topscorer Malen alsnog nodig.
PSV klom dankzij de zege naar de derde plaats op de ranglijst en passeerde Feyenoord, dat eerder op zondag niet verder kwam dan 1-1 tegen FC Utrecht. PSV heeft na tien wedstrijden 23 punten. Koploper Ajax staat op 27 punten.
Meer uit Voetbal
CAIRO (ANP/AFP) - Het toernooi om de Afrika Cup blijft toch om de twee jaar plaatsvinden. Daartoe heeft het uitvoerend comité van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) unaniem besloten, zo werd vrijdag bekendgemaakt. Vorig jaar zei de CAF nog er vanaf 2028 een vierjaarlijks evenement van te maken.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jack Cooper-Love heeft FC Emmen met twee doelpunten aan een overwinning op FC Groningen geholpen in de eerste ronde van de KNVB-beker. In de Euroborg werd het 2-0 voor de bezoekers uit Drenthe.
13 uur geledenKØGE (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben, niet voor het eerst dit seizoen, met ruime cijfers gewonnen in de Champions League. Mede dankzij een doelpunt van Oranje-international Esmee Brugts won de titelverdediger in Denemarken met 8-0 van HB Køge.
13 uur geledenWERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.
15 uur geledenLA PLATA (ANP) - De voetbalsters van Argentinië en Duitsland openen in november een stadion dat de naam draagt van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona. Het gerenoveerde Estadio Único Diego Armando Maradona in de stad La Plata wordt het nieuwe thuis van de Argentijnse nationale elftallen. De oefenwedstrijd tussen Argentinië en Duitsland vindt in de nacht van 29 op 30 november plaats.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
1 dag geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
1 dag geleden