Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV moeizaam langs Sparta Rotterdam

PSV moeizaam langs Sparta Rotterdam

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de thuiswedstrijd tegen Sparta in de eredivisie zondag moeizaam gewonnen. Het elftal van trainer Roger Schmidt versloeg de Rotterdammers met 1-0. Donyell Malen maakte in de 78e minuut het doelpunt. De spits zag zijn strafschop worden gestopt door doelman Maduka Okoye, maar in de rebound scoorde hij alsnog.

Malen was net als veel andere vaste basisspelers van PSV op de bank begonnen. Schmidt wilde ze sparen met het oog op het drukke programma van de maand december. Toen het lang 0-0 bleef, was topscorer Malen alsnog nodig.

PSV klom dankzij de zege naar de derde plaats op de ranglijst en passeerde Feyenoord, dat eerder op zondag niet verder kwam dan 1-1 tegen FC Utrecht. PSV heeft na tien wedstrijden 23 punten. Koploper Ajax staat op 27 punten.

Meer uit Voetbal

Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

2 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

3 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

3 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

6 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

6 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

14 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

1 dag geleden