PSV mist zieke Götze ook tegen AS Monaco
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt mist ook donderdag in het uitduel met AS Monaco in de Europa League de Duitser Mario Götze wegens ziekte. Götze was er zaterdag ook al niet bij in het gewonnen competitieduel (5-2) met FC Twente.
Ook Noni Madueke (hamstring), Ryan Thomas (knie), en Cody Gakpo (enkel) zijn er niet bij. Het drietal ontbrak zaterdag door blessures eveneens en kreeg deze week gezelschap van Davy Pröpper, die met een enkelblessure in Eindhoven is achtergebleven.
Schmidt reist met negentien spelers naar Monaco, waar donderdag om 18.45 uur wordt afgetrapt. De Duitse coach kan wel weer beschikken over de Japanner Ritsu Doan, die met een blessure terugkeerde van de interlandperiode in oktober.
PSV verloor twee weken geleden op eigen veld met 2-1 van Monaco, dat leidt met 7 punten uit drie duels in groep B. Real Sociedad en PSV volgen met respectievelijk 5 en 4 punten.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie heeft straffen tot twaalf jaar cel geëist tegen leden van het medisch team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona. Volgens het OM in Argentinië gingen de verzorgers "chaotisch" te werk in de periode voorafgaand aan zijn overlijden. De hoogste strafeis van twaalf jaar was voor lijfarts Leopoldo Luque.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Topspits Erling Haaland vindt dat zijn club Manchester City "in onzekere tijden één moet blijven". De Engelse topclub werd vorige week door een onafhankelijke commissie van de Premier League schuldig bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.
5 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Het Internationaal Sporttribunaal (CAS) verwacht binnen enkele dagen met een uitspraak te komen in de zaak rond de Afrika Cup-finale tussen Senegal en Marokko van begin dit jaar. Het tribunaal hoorde donderdag in een zitting de argumenten van beide partijen aan.
6 uur geledenBERN (ANP/DPA) - Granit Xhaka, de aanvoerder van het Zwitserse nationale elftal, heeft een voorwaardelijke boete gekregen van 150.000 Zwitserse frank (ruim 160.000 euro) vanwege het gebruik van valse coronavaccinatiebewijzen. Er geldt een proeftijd van twee jaar.
6 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Keepster Femke Liefting is ziek geworden in aanloop naar het WK-kwalificatieduel met Hongarije van vrijdag. Regina van Eijk vervangt haar in de selectie van de voetbalsters. Volgens bondscoach Arjan Veurink is nog niet bekend of Liefting op tijd hersteld zal zijn voor de thuiswedstrijd tegen de Hongaren van dinsdag in Tilburg. Lize Kop is bij afwezigheid van Daphne van Domselaar de eerste keepster van Oranje, met Daniëlle de Jong als eerste alternatief.
6 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - De kwetsuur van Brian Brobbey is volgens zijn trainer Régis Le Bris bij het Engelse Sunderland "niet ernstig". De Oranje-international liep de afgelopen interlandperiode in de wedstrijd tegen Duitsland (1-1) een hamstringblessure op, maar wordt op korte termijn weer fit verwacht.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft Mitchel Bakker definitief aan de selectie toegevoegd. De 26-jarige verdediger heeft in Nijmegen zijn handtekening gezet onder een contract van een jaar met een optie voor nog een extra jaar, nadat hij vorige maand al op proef was meegegaan op trainingskamp.
8 uur geleden