PSV mist zieke Götze ook tegen AS Monaco
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt mist ook donderdag in het uitduel met AS Monaco in de Europa League de Duitser Mario Götze wegens ziekte. Götze was er zaterdag ook al niet bij in het gewonnen competitieduel (5-2) met FC Twente.
Ook Noni Madueke (hamstring), Ryan Thomas (knie), en Cody Gakpo (enkel) zijn er niet bij. Het drietal ontbrak zaterdag door blessures eveneens en kreeg deze week gezelschap van Davy Pröpper, die met een enkelblessure in Eindhoven is achtergebleven.
Schmidt reist met negentien spelers naar Monaco, waar donderdag om 18.45 uur wordt afgetrapt. De Duitse coach kan wel weer beschikken over de Japanner Ritsu Doan, die met een blessure terugkeerde van de interlandperiode in oktober.
PSV verloor twee weken geleden op eigen veld met 2-1 van Monaco, dat leidt met 7 punten uit drie duels in groep B. Real Sociedad en PSV volgen met respectievelijk 5 en 4 punten.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
14 minuten geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
11 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
23 uur geleden