PSV mist zieke Götze ook tegen AS Monaco
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt mist ook donderdag in het uitduel met AS Monaco in de Europa League de Duitser Mario Götze wegens ziekte. Götze was er zaterdag ook al niet bij in het gewonnen competitieduel (5-2) met FC Twente.
Ook Noni Madueke (hamstring), Ryan Thomas (knie), en Cody Gakpo (enkel) zijn er niet bij. Het drietal ontbrak zaterdag door blessures eveneens en kreeg deze week gezelschap van Davy Pröpper, die met een enkelblessure in Eindhoven is achtergebleven.
Schmidt reist met negentien spelers naar Monaco, waar donderdag om 18.45 uur wordt afgetrapt. De Duitse coach kan wel weer beschikken over de Japanner Ritsu Doan, die met een blessure terugkeerde van de interlandperiode in oktober.
PSV verloor twee weken geleden op eigen veld met 2-1 van Monaco, dat leidt met 7 punten uit drie duels in groep B. Real Sociedad en PSV volgen met respectievelijk 5 en 4 punten.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
16 uur geleden