PSV mist waarschijnlijk geblesseerde Gakpo tegen Fortuna
EINDHOVEN (ANP) - PSV weet nog niet hoe erg de blessure van aanvaller Cody Gakpo is. Trainer Roger Schmidt zegt te verwachten dat de thuiswedstrijd van zondag in de Eredivisie tegen Fortuna Sittard nog te vroeg komt. De 22-jarige aanvoerder van de Eindhovenaren werd donderdag in de Conference Leaguewedstrijd bij FC Kopenhagen (0-4) hard geschopt, waarna Gakpo niet verder kon. Verder kwam iedereen fit uit het duel in de achtste finales.
In de volgende ronde in het derde Europese toernooi wacht de Engelse club Leicester City, zo wees de loting vrijdag uit. Schmidt noemt de nummer 12 van de Premier League van een "ander niveau" dan eerdere tegenstanders. "Het is een moeilijke opponent, maar een mooie loting. Het laat ook zien hoe interessant de Conference League is."
De Duitse trainer die na dit seizoen vertrekt, hoopt dat na de midweekse wedstrijd in Denemarken zijn ploeg snel herstelt, op zowel fysiek als mentaal vlak. "Vorige week ging dat heel goed tegen FC Utrecht (0-1 winst). Nu moeten we dat weer laten zien."
"Hopelijk winnen we zondag tegen Fortuna, dan lijkt het erop dat we in april nog in drie competities zitten. Natuurlijk kan het dan iets speciaals worden dit seizoen, dit is niet iets normaals." Na dit weekend volgt een interlandperiode. PSV staat 2 punten achter op koploper Ajax, de club die volgende maand de tegenstander is in de bekerfinale.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
20 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
2 dagen geleden