PSV mist waarschijnlijk geblesseerde Gakpo tegen Fortuna
EINDHOVEN (ANP) - PSV weet nog niet hoe erg de blessure van aanvaller Cody Gakpo is. Trainer Roger Schmidt zegt te verwachten dat de thuiswedstrijd van zondag in de Eredivisie tegen Fortuna Sittard nog te vroeg komt. De 22-jarige aanvoerder van de Eindhovenaren werd donderdag in de Conference Leaguewedstrijd bij FC Kopenhagen (0-4) hard geschopt, waarna Gakpo niet verder kon. Verder kwam iedereen fit uit het duel in de achtste finales.
In de volgende ronde in het derde Europese toernooi wacht de Engelse club Leicester City, zo wees de loting vrijdag uit. Schmidt noemt de nummer 12 van de Premier League van een "ander niveau" dan eerdere tegenstanders. "Het is een moeilijke opponent, maar een mooie loting. Het laat ook zien hoe interessant de Conference League is."
De Duitse trainer die na dit seizoen vertrekt, hoopt dat na de midweekse wedstrijd in Denemarken zijn ploeg snel herstelt, op zowel fysiek als mentaal vlak. "Vorige week ging dat heel goed tegen FC Utrecht (0-1 winst). Nu moeten we dat weer laten zien."
"Hopelijk winnen we zondag tegen Fortuna, dan lijkt het erop dat we in april nog in drie competities zitten. Natuurlijk kan het dan iets speciaals worden dit seizoen, dit is niet iets normaals." Na dit weekend volgt een interlandperiode. PSV staat 2 punten achter op koploper Ajax, de club die volgende maand de tegenstander is in de bekerfinale.
Meer uit Voetbal
FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
6 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
13 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
14 uur geleden