Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV mist waarschijnlijk geblesseerde Gakpo tegen Fortuna

PSV mist waarschijnlijk geblesseerde Gakpo tegen Fortuna

EINDHOVEN (ANP) - PSV weet nog niet hoe erg de blessure van aanvaller Cody Gakpo is. Trainer Roger Schmidt zegt te verwachten dat de thuiswedstrijd van zondag in de Eredivisie tegen Fortuna Sittard nog te vroeg komt. De 22-jarige aanvoerder van de Eindhovenaren werd donderdag in de Conference Leaguewedstrijd bij FC Kopenhagen (0-4) hard geschopt, waarna Gakpo niet verder kon. Verder kwam iedereen fit uit het duel in de achtste finales.

In de volgende ronde in het derde Europese toernooi wacht de Engelse club Leicester City, zo wees de loting vrijdag uit. Schmidt noemt de nummer 12 van de Premier League van een "ander niveau" dan eerdere tegenstanders. "Het is een moeilijke opponent, maar een mooie loting. Het laat ook zien hoe interessant de Conference League is."

De Duitse trainer die na dit seizoen vertrekt, hoopt dat na de midweekse wedstrijd in Denemarken zijn ploeg snel herstelt, op zowel fysiek als mentaal vlak. "Vorige week ging dat heel goed tegen FC Utrecht (0-1 winst). Nu moeten we dat weer laten zien."

"Hopelijk winnen we zondag tegen Fortuna, dan lijkt het erop dat we in april nog in drie competities zitten. Natuurlijk kan het dan iets speciaals worden dit seizoen, dit is niet iets normaals." Na dit weekend volgt een interlandperiode. PSV staat 2 punten achter op koploper Ajax, de club die volgende maand de tegenstander is in de bekerfinale.

Meer uit Voetbal

Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

2 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

3 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

3 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

4 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

6 uur geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

6 uur geleden
Fortuna-aanvaller Gladon twee duels geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.

6 uur geleden