PSV mist Lang en Bella-Kotchap in thuisduel met Ajax
EINDHOVEN (ANP) - Aanvaller Noa Lang en verdediger Armel Bella-Kotchap missen zondag de thuiswedstrijd van PSV tegen Ajax. Beide spelers zijn onvoldoende fit om tegen de bezoekers uit Amsterdam in actie te kunnen komen.
Lang miste de laatste duels vanwege een hamstringblessure. Mogelijk keert hij pas na de volgende interlandperiode terug. Bella-Kotchap raakte vorige week geblesseerd en miste de laatste duels met Fortuna Sittard en RC Lens. Trainer Peter Bosz wilde niet bevestigen dat de verdediger geopereerd moet worden. "Dat is niet aan mij om te zeggen. Ik denk dat onze club volgende week met een statement komt."
PSV is na negen speelronden nog zonder puntenverlies in de Eredivisie. Ajax heeft al 16 verliespunten opgelopen in zeven competitieduels. De club staat op de 17e plaats en heeft de laatste negen duels in de Eredivisie en Europa League niet gewonnen.
De laatste en vooralsnog enige competitiezege van Ajax dateert van 12 augustus toen Heracles Almelo werd verslagen (4-1).
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriƫn Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
7 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
7 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
12 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
19 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
1 dag geleden