PSV mist Lang en Bella-Kotchap in thuisduel met Ajax
EINDHOVEN (ANP) - Aanvaller Noa Lang en verdediger Armel Bella-Kotchap missen zondag de thuiswedstrijd van PSV tegen Ajax. Beide spelers zijn onvoldoende fit om tegen de bezoekers uit Amsterdam in actie te kunnen komen.
Lang miste de laatste duels vanwege een hamstringblessure. Mogelijk keert hij pas na de volgende interlandperiode terug. Bella-Kotchap raakte vorige week geblesseerd en miste de laatste duels met Fortuna Sittard en RC Lens. Trainer Peter Bosz wilde niet bevestigen dat de verdediger geopereerd moet worden. "Dat is niet aan mij om te zeggen. Ik denk dat onze club volgende week met een statement komt."
PSV is na negen speelronden nog zonder puntenverlies in de Eredivisie. Ajax heeft al 16 verliespunten opgelopen in zeven competitieduels. De club staat op de 17e plaats en heeft de laatste negen duels in de Eredivisie en Europa League niet gewonnen.
De laatste en vooralsnog enige competitiezege van Ajax dateert van 12 augustus toen Heracles Almelo werd verslagen (4-1).
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
2 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
4 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
10 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
21 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
1 dag geleden