PSV mist Lang en Bella-Kotchap in thuisduel met Ajax
EINDHOVEN (ANP) - Aanvaller Noa Lang en verdediger Armel Bella-Kotchap missen zondag de thuiswedstrijd van PSV tegen Ajax. Beide spelers zijn onvoldoende fit om tegen de bezoekers uit Amsterdam in actie te kunnen komen.
Lang miste de laatste duels vanwege een hamstringblessure. Mogelijk keert hij pas na de volgende interlandperiode terug. Bella-Kotchap raakte vorige week geblesseerd en miste de laatste duels met Fortuna Sittard en RC Lens. Trainer Peter Bosz wilde niet bevestigen dat de verdediger geopereerd moet worden. "Dat is niet aan mij om te zeggen. Ik denk dat onze club volgende week met een statement komt."
PSV is na negen speelronden nog zonder puntenverlies in de Eredivisie. Ajax heeft al 16 verliespunten opgelopen in zeven competitieduels. De club staat op de 17e plaats en heeft de laatste negen duels in de Eredivisie en Europa League niet gewonnen.
De laatste en vooralsnog enige competitiezege van Ajax dateert van 12 augustus toen Heracles Almelo werd verslagen (4-1).
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
1 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
20 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
20 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
21 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
23 uur geleden