Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV mist Götze tegen Go Ahead Eagles

PSV mist Götze tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - Mario Götze mist woensdag de uitwedstrijd van PSV tegen Go Ahead Eagles. De Duitser kampt met spierproblemen die hij zondag in de eerste helft van het duel met Feyenoord heeft opgelopen. "Daarom heb ik hem in de rust van die wedstrijd ook uit voorzorg gewisseld", zei trainer Roger Schmidt.

Phillipp Mwene is waarschijnlijk weer inzetbaar tegen Go Ahead Eagles. Trainer Schmidt is voorzichtig met Ibrahim Sangaré, die bijna hersteld is van een blessure maar waarschijnlijk nog ontbreekt in Deventer. Schmidt vertelde dat hij geen risico met zijn middenvelder uit Ivoorkust wil nemen.

Schmidt hoopt dat zijn spelers geleerd hebben van het verloren duel met Feyenoord (0-4). "We speelden niet naar ons niveau en waren niet in staat om onze tactische connectie van de voorgaande weken te tonen", zei hij. "Het was niet goed en de lessen die we uit de wedstrijd konden trekken, nemen we mee naar de volgende duels."

"We willen het PSV-gezicht laten zien dat iedereen van ons gewend is. Ik denk dat de groep daar klaar voor is", zei Schmidt. "In de basis was het afgelopen zondag gewoon onvoldoende. Er was te weinig beweging, te weinig vastigheid, te weinig creativiteit en de bezetting voor het doel was ook onvoldoende. Als wij tegen Go Ahead Eagles ons beste spel laten zien, zoals we dat dit seizoen al veel vaker hebben gedaan, heb ik alle vertrouwen in een goede afloop van dat duel."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

2 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

4 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

6 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

7 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

9 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

14 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

14 uur geleden