PSV mist Götze tegen Go Ahead Eagles
EINDHOVEN (ANP) - Mario Götze mist woensdag de uitwedstrijd van PSV tegen Go Ahead Eagles. De Duitser kampt met spierproblemen die hij zondag in de eerste helft van het duel met Feyenoord heeft opgelopen. "Daarom heb ik hem in de rust van die wedstrijd ook uit voorzorg gewisseld", zei trainer Roger Schmidt.
Phillipp Mwene is waarschijnlijk weer inzetbaar tegen Go Ahead Eagles. Trainer Schmidt is voorzichtig met Ibrahim Sangaré, die bijna hersteld is van een blessure maar waarschijnlijk nog ontbreekt in Deventer. Schmidt vertelde dat hij geen risico met zijn middenvelder uit Ivoorkust wil nemen.
Schmidt hoopt dat zijn spelers geleerd hebben van het verloren duel met Feyenoord (0-4). "We speelden niet naar ons niveau en waren niet in staat om onze tactische connectie van de voorgaande weken te tonen", zei hij. "Het was niet goed en de lessen die we uit de wedstrijd konden trekken, nemen we mee naar de volgende duels."
"We willen het PSV-gezicht laten zien dat iedereen van ons gewend is. Ik denk dat de groep daar klaar voor is", zei Schmidt. "In de basis was het afgelopen zondag gewoon onvoldoende. Er was te weinig beweging, te weinig vastigheid, te weinig creativiteit en de bezetting voor het doel was ook onvoldoende. Als wij tegen Go Ahead Eagles ons beste spel laten zien, zoals we dat dit seizoen al veel vaker hebben gedaan, heb ik alle vertrouwen in een goede afloop van dat duel."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
9 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
12 uur geleden