PSV mist Götze in thuiswedstrijd tegen Willem II
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen Willem II niet beschikken over Mario Götze. De Duitse spelmaker ontbreekt in de selectie van trainer Roger Schmidt omdat hij ziek is.
Verdediger André Ramalho begint op de reservebank. De Braziliaan is niet fit genoeg om vanaf het begin mee te doen. Érick Gutiérrez, die normaal gesproken op het middenveld speelt, neemt zijn plek in het centrum van de defensie over.
Ibrahim Sangaré krijgt nu Joey Veerman naast zich als tweede controlerende middenvelder. Aanvoerder Cody Gakpo start vanaf de linkerflank en Ritsu Doan vanaf rechts. Eran Zahavi en Carlos Vinícius zijn de twee spitsen bij PSV.
De lijst met afwezigen bij PSV is behoorlijk lang. Naast Götze en Ramalho zijn Ryan Thomas, Yorbe Vertessen, Noni Madueke, Olivier Boscagli, Philipp Mwene en Armando Obispo er zondag vanwege blessures ook niet bij.
PSV moet van Willem II winnen om kans te houden op de landstitel. Bij winst verkleinen de Eindhovenaren de achterstand op koploper Ajax tot 4 punten. Na dit weekeinde staan nog drie speelronden op het programma.
Opstelling PSV: Mvogo: Mauro Júnior, Teze, Gutiérrez en Max; Sangaré en Veerman; Doan en Gakpo; Zahavi en Vinícius.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
16 uur geleden