Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV mist Götze in thuiswedstrijd tegen Willem II

PSV mist Götze in thuiswedstrijd tegen Willem II

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen Willem II niet beschikken over Mario Götze. De Duitse spelmaker ontbreekt in de selectie van trainer Roger Schmidt omdat hij ziek is.

Verdediger André Ramalho begint op de reservebank. De Braziliaan is niet fit genoeg om vanaf het begin mee te doen. Érick Gutiérrez, die normaal gesproken op het middenveld speelt, neemt zijn plek in het centrum van de defensie over.

Ibrahim Sangaré krijgt nu Joey Veerman naast zich als tweede controlerende middenvelder. Aanvoerder Cody Gakpo start vanaf de linkerflank en Ritsu Doan vanaf rechts. Eran Zahavi en Carlos Vinícius zijn de twee spitsen bij PSV.

De lijst met afwezigen bij PSV is behoorlijk lang. Naast Götze en Ramalho zijn Ryan Thomas, Yorbe Vertessen, Noni Madueke, Olivier Boscagli, Philipp Mwene en Armando Obispo er zondag vanwege blessures ook niet bij.

PSV moet van Willem II winnen om kans te houden op de landstitel. Bij winst verkleinen de Eindhovenaren de achterstand op koploper Ajax tot 4 punten. Na dit weekeinde staan nog drie speelronden op het programma.

Opstelling PSV: Mvogo: Mauro Júnior, Teze, Gutiérrez en Max; Sangaré en Veerman; Doan en Gakpo; Zahavi en Vinícius.

Meer uit Voetbal

Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

55 minuten geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

2 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

2 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

4 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

4 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

4 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

5 uur geleden