Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV mist Götze in thuiswedstrijd tegen Willem II

PSV mist Götze in thuiswedstrijd tegen Willem II

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen Willem II niet beschikken over Mario Götze. De Duitse spelmaker ontbreekt in de selectie van trainer Roger Schmidt omdat hij ziek is.

Verdediger André Ramalho begint op de reservebank. De Braziliaan is niet fit genoeg om vanaf het begin mee te doen. Érick Gutiérrez, die normaal gesproken op het middenveld speelt, neemt zijn plek in het centrum van de defensie over.

Ibrahim Sangaré krijgt nu Joey Veerman naast zich als tweede controlerende middenvelder. Aanvoerder Cody Gakpo start vanaf de linkerflank en Ritsu Doan vanaf rechts. Eran Zahavi en Carlos Vinícius zijn de twee spitsen bij PSV.

De lijst met afwezigen bij PSV is behoorlijk lang. Naast Götze en Ramalho zijn Ryan Thomas, Yorbe Vertessen, Noni Madueke, Olivier Boscagli, Philipp Mwene en Armando Obispo er zondag vanwege blessures ook niet bij.

PSV moet van Willem II winnen om kans te houden op de landstitel. Bij winst verkleinen de Eindhovenaren de achterstand op koploper Ajax tot 4 punten. Na dit weekeinde staan nog drie speelronden op het programma.

Opstelling PSV: Mvogo: Mauro Júnior, Teze, Gutiérrez en Max; Sangaré en Veerman; Doan en Gakpo; Zahavi en Vinícius.

Meer uit Voetbal

Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

1 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

1 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

2 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

14 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

15 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

15 uur geleden
Juventus wint van Genoa en passeert doelman Bijlow tweemaal

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.

16 uur geleden