PSV mist geblesseerde Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles
EINDHOVEN (ANP) - PSV mist woensdag in de halve finale van de KNVB-beker tegen Go Ahead Eagles Mauro Júnior. De Braziliaanse linkervleugelverdediger, die ook op het middenveld uit de voeten kan, heeft een botkneuzing. Tyrell Malacia vervangt hem links achterin. Het is nog niet duidelijk hoe lang Mauro Júnior met zijn blessure aan de kant staat.
Richard Ledezma is tegen Go Ahead de andere vleugelverdediger. Ryan Flamingo en Olivier Boscagli staan in het centrum. Joël Drommel keept, zoals dit seizoen gebruikelijk is bij bekerwedstrijden van PSV.
Het basiselftal van PSV is op Mauro na op nog twee plekken aangepast. Op het middenveld krijgt Guus Til de voorkeur boven Ismael Saibari en buitenspeler Johan Bakayoko speelt in plaats van Noa Lang. Spits Lucas Pérez, die zondag door PSV werd vastgelegd vanwege de blessure van Ricardo Pepi, zit tegen Go Ahead direct in de wedstrijdselectie. De Spanjaard start op de reservebank.
Go Ahead moet het onder anderen doen zonder Jakob Breum, die zondag tegen Ajax een blessure opliep. Søren Tengstedt, Finn Stokkers en Luca Everink ontbreken eveneens.
De winnaar neemt het op maandag 21 april in de finale in De Kuip op tegen Heracles Almelo of AZ.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
3 minuten geledenTOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
13 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
14 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
14 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
15 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
16 uur geleden