Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV mist Gakpo en Rosario tegen Granada vanwege corona

PSV mist Gakpo en Rosario tegen Granada vanwege corona

EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo en Pablo Rosario doen donderdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen Granada in de Europa League. Bij beide basisspelers is het coronavirus vastgesteld. Ook twee leden uit de staf van PSV en doelman Maxime Delanghe van Jong PSV zijn besmet. Granada is ook niet compleet. Spits Roberto Soldado bleef in Spanje achter vanwege het coronavirus.

PSV miste zondag in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle (0-3) Jordan Teze en Eran Zahavi, omdat zij bij een testronde in aanloop naar dat duel positief bleken te zijn. De verdediger en aanvaller zijn niet meer in quarantaine en hebben de training hervat. Hun inzetbaarheid voor donderdag is echter twijfelachtig, aldus PSV.

"Als mensheid bevinden we ons in een moeilijke periode. Iedereen moet zijn verantwoordelijkheid nemen om voor anderen te zorgen. Voor ons binnen PSV geldt dat het belangrijkste is om onze spelers gezond te houden", zei trainer Roger Schmidt woensdag. "We willen winnen. Ik ben met mijn hoofd bij de jongens die wél kunnen spelen."

Granada is met tien punten uit vijf wedstrijden prima aan de competitie in Spanje begonnen. Schmidt: "Het is geen toeval dat ze Europa League spelen. Granada is een gedisciplineerde ploeg, die tactisch erg sterk is. Ze zijn gewend om tegen grote teams te spelen in de eigen competitie."

Meer uit Voetbal

Nieuwe blessurezorgen bij Real Madrid voor bekerfinale

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid heeft er twee geblesseerde spelers bij in aanloop naar de bekerfinale, komende zaterdag tegen FC Barcelona. Verdediger David Alaba en middenvelder Eduardo Camavinga liepen beenblessures op in de nipt met 1-0 gewonnen wedstrijd tegen Getafe. "We zullen zien wat medisch onderzoek aan het licht brengt, maar ik verwacht niet dat ze de finale kunnen spelen", zei coach Carlo Ancelotti na de wedstrijd.

20 minuten geleden
Liverpool nog dichter bij landstitel na gelijkspel Arsenal

LONDEN (ANP) - Liverpool is na het gelijkspel van Arsenal thuis tegen Crystal Palace (2-2) nog dichter bij de Engelse landstitel gekomen. De ploeg van trainer Arne Slot heeft nu zondag tegen Tottenham Hotspur aan 1 punt genoeg om het kampioenschap te kunnen vieren. Arsenal kijkt met nog vier wedstrijden te spelen tegen een achterstand van 12 punten en een slechter doelsaldo aan.

9 uur geleden
FC Groningen wint ruim van Heracles in strijd om negende plek

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zich met een 4-1-thuiszege op Heracles Almelo serieus gemeld in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien stijgt naar de negende plaats, met evenveel punten als het naar de tiende plek gezakte Heracles. De nummers 5 tot en met 9 spelen volgende maand de play-offs om een ticket voor de voorrondes van de Conference League.

10 uur geleden
Bekerwinnaar Go Ahead Eagles overspoeld door aangeboden spelers

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles krijgt na de winst van de KNVB-beker en de daarmee gepaard gaande plaatsing voor Europees voetbal heel veel spelers aangeboden. Dat zegt Jan Willem van Dop, algemeen directeur van Go Ahead Eagles, in gesprek met ESPN.

13 uur geleden
Coach Simonis heeft nog onwerkelijk gevoel na bekerwinst Eagles

DEVENTER (ANP) - Voor Go Ahead Eagles-trainer Paul Simonis voelt het winnen van de KNVB-beker nog altijd een beetje onwerkelijk. Zijn ploeg won maandag van AZ na het nemen van strafschoppen en wordt woensdagavond gehuldigd in Deventer.

13 uur geleden
Huldiging Go Ahead Eagles in Deventer begonnen

DEVENTER (ANP) - In Deventer is de huldiging van voetbalclub Go Ahead Eagles begonnen. De club won maandag na penalty's de KNVB-beker ten koste van AZ.

13 uur geleden
Tennisster Lamens verliest van Raducanu in eerste ronde Madrid

MADRID (ANP) - Suzan Lamens is in de eerste ronde van het tennistoernooi van Madrid uitgeschakeld door de Britse Emma Raducanu. De nummer 73 van de wereld verloor op het Spaanse gravel met 6-7 (4) 4-6 van de oud-winnares van de US Open.

14 uur geleden