Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV mist alleen geschorste Sangaré tegen AS Monaco

PSV mist alleen geschorste Sangaré tegen AS Monaco

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt heeft donderdag in de thuiswedstrijd tegen AS Monaco in de Europa League de beschikking over bijna zijn gehele selectie. De Duitser moet het wel stellen zonder Ibrahim Sangaré, die een wedstrijd schorsing uitzit.

De vorige keren dat Sangaré ontbrak, koos Schmidt er vaak voor verdediger Olivier Boscagli door te schuiven naar het middenveld. Armando Obispo vervangt Boscagli dan in het centrum van de defensie naast André Ramalho. Een andere optie voor PSV is om te beginnen met Davy Pröpper.

Schmidt wilde woensdag niet verklappen welke keuze hij maakt. "Boscagli doorschuiven is een optie, maar we hebben meerdere mogelijkheden", zei de coach, die vindt dat PSV niet te lang moet stilstaan bij de afwezigheid van Sangaré. "Tegen Real Sociedad speelden we ook een goede wedstrijd zonder hem, maar hij is wel een sleutelspeler voor ons."

Gewend

Boscagli zelf maakt het niet zoveel uit waar hij komt te spelen, zei hij. "Ik ben het nu gewend. Eerst was de switch van verdediging naar het middenveld wel wat lastiger. Nu gaat mij dat goed af. Ik ben zelf in Monaco geboren. Ik vind het mooi om dan nu tegen die club te mogen spelen."

Ryan Thomas ontbrak afgelopen weekeinde tegen PEC Zwolle (3-1) wegens een lichte knieblessure. De Nieuw-Zeelander is op de weg terug. Schmidt: "Hij volgde een individuele training. Dat ging goed. We houden de optie open dat hij morgen op de bank zit. Misschien dat hij dan nog een aantal minuten kan spelen. Zo niet, dan waarschijnlijk zondag tegen Ajax."

PSV en AS Monaco gaan aan kop in groep B met 4 punten uit twee duels. "Monaco kwalificeerde zich, net als wij, bijna voor de Champions League. Het is een uitstekend team met sterke individuen", vindt Schmidt.

Meer uit Voetbal

Mourinho keert na 13 jaar terug als trainer van Real Madrid

MADRID (ANP) - José Mourinho keert komend seizoen terug als coach van Real Madrid. De club uit Madrid haalt de 63-jarige Portugees terug, die eerder van 2010 tot en met 2013 de leiding had. Dat heeft Real donderdag officieel bekendgemaakt. Mourinho komt over van het Portugese Benfica waar hij nog een contract tot 2027 had.

42 minuten geleden
Openingsceremonie WK voetbal in Mexico City Stadium begonnen

MEXICO-STAD (ANP) - De openingsceremonie van het 23e WK voetbal is donderdag in Mexico-Stad begonnen. Het gerenoveerde Mexico City Stadium is met 83.000 toeschouwers volledig uitverkocht. Het is de derde keer dat Mexico het gastland van een WK voetbal is. Eerder vond het toernooi in 1970 en in 1986 plaats in het Midden-Amerikaanse land.

1 uur geleden
Tienduizenden Mexicaanse fans vroeg bij stadion voor opening WK

MEXICO-STAD (ANP) - Tienduizenden Mexicanen zijn al uren voor het begin van de openingswedstrijd van het WK aanwezig bij het Mexico City Stadium. Het is de derde keer dat er in Mexico een mondiaal eindtoernooi wordt gehouden. De openingsceremonie begint om 19.30 uur (Nederlandse tijd) en anderhalf uur later staat de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika op het programma.

2 uur geleden
Oranje traint opnieuw zonder geblesseerde doelman Verbruggen

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is zonder Bart Verbruggen aan een training in Kansas City begonnen. De doelman liet zich niet zien op het veld van de voetbalsters van KC Current.

2 uur geleden
Amerikaan Elfath fluit WK-wedstrijd Oranje tegen Japan

DALLAS (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld voor het eerste groepsduel van het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap voetbal. Oranje speelt zondag om 22.00 uur Nederlandse tijd in Dallas tegen Japan.

2 uur geleden
Oranje zakt naar achtste plaats op wereldranglijst voetbal

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is kort voor aanvang van het WK voetbal een plaats gezakt op de wereldranglijst. Oranje daalde op de donderdag officieel uitgebrachte ranking van de FIFA van de zevende naar de achtste plaats. Marokko heeft de ploeg van bondscoach Ronald Koeman ingehaald en bezet nu de zevende plaats.

7 uur geleden
Wolverhampton Wanderers ontslaat coach Edwards na degradatie

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft coach Rob Edwards ontslagen. De club degradeerde afgelopen seizoen onder zijn leiding uit de Premier League.

8 uur geleden