PSV met zes wijzigingen tegen RKC
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Roger Schmidt van PSV heeft voor de competitiewedstrijd tegen RKC Waalwijk zes wijzigingen aangebracht in zijn elftal. Schmidt geeft heel wat spelers rust, ongetwijfeld met het oog op de return donderdag in de kwartfinales van de Conference League tegen Leicester City. PSV speelde afgelopen donderdag in Engeland met 0-0 gelijk.
Jordan Teze keert achterin terug in de ploeg, als rechtsback. Mauro Júnior verhuist daardoor naar de linkerflank, waar hij de zieke Philipp Max vervangt. Op het middenveld hebben Marco van Ginkel en Érick Gutiérrez een basisplaats gekregen. De voorhoede bestaat uit Bruma, Carlos Vinícius en Yorbe Vertessen. Mario Götze, Ibrahim Sangaré, Noni Madueke, Eran Zahavi en Cody Gakpo beginnen tegen RKC allemaal op de bank.
De wedstrijd in Eindhoven begint om 14.30 uur. PSV brengt bij winst de achterstand op koploper Ajax weer terug tot 4 punten.
Opstelling: Mvogo; Teze, Ramalho, Boscagli en Mauro Júnior; Van Ginkel, Veerman en Gutiérrez; Bruma, Vinícius en Vertessen.
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.
6 uur geledenTUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).
9 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.
9 uur geledenHOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.
10 uur geledenGSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.
10 uur geledenERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.
10 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste oefenwedstrijd onder de nieuwe coach Giovanni van Bronckhorst gewonnen van FC Dordrecht. In het stadion van Dordrecht wonnen de Rotterdammers met 6-0.
14 uur geleden