PSV met Tillman in basis tegen Arsenal
EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman begint dinsdag in de basis bij de laatste groepswedstrijd van PSV in de Champions League tegen Arsenal. Dat zei coach Peter Bosz maandag bij de persconferentie in de aanloop naar het duel in Eindhoven. PSV heeft zich al verzekerd van een plek in de achtste finales van het belangrijkste Europese bekertoernooi. Tillman was donderdag ook basisspeler in het duel met sc Heerenveen.
Bosz hoopt ook op Jordan Teze. Hij raakte vorige week geblesseerd in de wedstrijd tegen Feyenoord. De trainer wil tijdens de training nog kijken of hij honderd procent fit is. "Als dat zo is, kan hij spelen", zei Bosz. De geblesseerden Noa Lang en Jerdy Schouten zijn er niet bij. Hirving Lozano is geschorst.
De kans lijkt groot dat Bosz een aantal reservespelers de kans geeft om zich tegen Arsenal te laten zien. "Ik prijs de bank al het hele seizoen voor de manier waarop ze invallen. Daarom moet je deze jongens speeltijd gunnen als dat mogelijk is. Ik denk dat morgen daar een goede gelegenheid voor is."
PSV verloor het eerst duel met Arsenal in Londen met 4-0. Bosz hoopt vooral een beter team te zien. "Ik weet dat we beter zijn geworden en ben benieuwd of we dat morgen gaan zien tegen een toptegenstander."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
3 uur geledenKRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
14 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
14 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
16 uur geleden