PSV met Tillman in basis tegen Arsenal
EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman begint dinsdag in de basis bij de laatste groepswedstrijd van PSV in de Champions League tegen Arsenal. Dat zei coach Peter Bosz maandag bij de persconferentie in de aanloop naar het duel in Eindhoven. PSV heeft zich al verzekerd van een plek in de achtste finales van het belangrijkste Europese bekertoernooi. Tillman was donderdag ook basisspeler in het duel met sc Heerenveen.
Bosz hoopt ook op Jordan Teze. Hij raakte vorige week geblesseerd in de wedstrijd tegen Feyenoord. De trainer wil tijdens de training nog kijken of hij honderd procent fit is. "Als dat zo is, kan hij spelen", zei Bosz. De geblesseerden Noa Lang en Jerdy Schouten zijn er niet bij. Hirving Lozano is geschorst.
De kans lijkt groot dat Bosz een aantal reservespelers de kans geeft om zich tegen Arsenal te laten zien. "Ik prijs de bank al het hele seizoen voor de manier waarop ze invallen. Daarom moet je deze jongens speeltijd gunnen als dat mogelijk is. Ik denk dat morgen daar een goede gelegenheid voor is."
PSV verloor het eerst duel met Arsenal in Londen met 4-0. Bosz hoopt vooral een beter team te zien. "Ik weet dat we beter zijn geworden en ben benieuwd of we dat morgen gaan zien tegen een toptegenstander."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
8 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
18 uur geleden