PSV met Tillman in basis tegen Arsenal
EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman begint dinsdag in de basis bij de laatste groepswedstrijd van PSV in de Champions League tegen Arsenal. Dat zei coach Peter Bosz maandag bij de persconferentie in de aanloop naar het duel in Eindhoven. PSV heeft zich al verzekerd van een plek in de achtste finales van het belangrijkste Europese bekertoernooi. Tillman was donderdag ook basisspeler in het duel met sc Heerenveen.
Bosz hoopt ook op Jordan Teze. Hij raakte vorige week geblesseerd in de wedstrijd tegen Feyenoord. De trainer wil tijdens de training nog kijken of hij honderd procent fit is. "Als dat zo is, kan hij spelen", zei Bosz. De geblesseerden Noa Lang en Jerdy Schouten zijn er niet bij. Hirving Lozano is geschorst.
De kans lijkt groot dat Bosz een aantal reservespelers de kans geeft om zich tegen Arsenal te laten zien. "Ik prijs de bank al het hele seizoen voor de manier waarop ze invallen. Daarom moet je deze jongens speeltijd gunnen als dat mogelijk is. Ik denk dat morgen daar een goede gelegenheid voor is."
PSV verloor het eerst duel met Arsenal in Londen met 4-0. Bosz hoopt vooral een beter team te zien. "Ik weet dat we beter zijn geworden en ben benieuwd of we dat morgen gaan zien tegen een toptegenstander."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
3 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
20 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
20 uur geleden