PSV met Saibari maar zonder Veerman, Tillman en Til tegen Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Ismael Saibari begint om 20.00 uur met PSV aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De middenvelder werd dinsdag met Marokko door Zuid-Afrika uitgeschakeld in de Afrika Cup. Trainer Peter Bosz heeft hem meteen een basisplaats gegeven.
Voor de geblesseerde Joey Veerman en Malik Tillman komt het duel in de Johan Cruijff ArenA te vroeg. Ook Guus Til en Ricardo Pepi zijn op het laatste moment afgehaakt. Noa Lang raakte afgelopen week opnieuw geblesseerd aan een bovenbeen en is naar verwachting langdurig uitgeschakeld.
PSV kan een clubrecord vestigen en voor de 36e keer ongeslagen blijven.
Opstelling PSV: Benítez; Teze, Ramalho, Boscagli en Dest; Schouten, Saibari en Mauro Júnior; Bakayoko, De Jong en Lozano.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.
4 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
6 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
6 uur geleden