Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV met Mitroglou, Gakpo en Pereiro

PSV met Mitroglou, Gakpo en Pereiro

VEENENDAAL (ANP) - PSV treedt woensdagavond in de bekerwedstrijd tegen tweededivisieclub GVVV met drie wijzigingen in het basisteam aan. Gastón Pereiro, Cody Gakpo en Kosta Mitroglou mogen van interim-coach Ernest Faber aan het duel in Veenendaal beginnen.

Pereiro en Gakpo fungeerden afgelopen zondag in de verloren uitwedstrijd tegen Feyenoord (3-1) als invaller. In vergelijking met die wedstrijd ontbreken Erick Gutiérrez, Steven Bergwijn en Donyell Malen in het elftal van PSV. De laatste raakte in De Kuip geblesseerd aan een knie en is mogelijk maandenlang uitgeschakeld.

Bergwijn begint in Veenendaal op de bank. Gutiérrez is helemaal niet van de partij. Faber kan evenmin beschikken over Jorrit Hendrix, Sam Lammers, Ryan Thomas en Michal Sadílek.

De wedstrijd tegen Feyenoord was voor trainer Mark van Bommel het laatste duel in functie. Een dag later besloot de PSV-directie de samenwerking met hem te beëindigen vanwege de teleurstellende resultaten.

Meer uit Voetbal

Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd comeback bij Ravenna

MIAMI (ANP) - Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd een comeback in het voetbal. De Braziliaan, die in 2002 met de nationale ploeg wereldkampioen werd en in 2006 met FC Barcelona de Champions League won, is gepresenteerd als de nieuwe aanwinst van de Italiaanse club Ravenna. Die club is actief in de derde divisie.

4 uur geleden
Bondscoach Ghana bespot VAR: nam zeker weer koffiepauze

FOXBOROUGH (ANP/DPA) - Bondscoach Carlos Queiroz van Ghana heeft de VAR bespot na de 0-0 tegen Engeland op het WK voetbal. "De VAR zat weer eens koffie te drinken. Dat snap ik, want ik trakteer mezelf ook weleens op een kop koffie, maar er was sprake van een duidelijke strafschop en ook een rode kaart", zei de 73-jarige coach na afloop van de wedstrijd in het Boston Stadium.

5 uur geleden
Hoog ziekenbezoek uit Qatar voor Canadese voetballer Koné

VANCOUVER (ANP) - De Canadese voetballer Ismaël Koné heeft bezoek gekregen van de minister van Sport van Qatar en de Qatarese international Assim Madibo. Beiden wilden weten hoe het ging met de middenvelder, die zijn been brak na een tackle van Madibo in het duel tussen beide landen op het WK voetbal. Canada won met 6-0.

5 uur geleden
Kansas City klaar voor Oranjemars met 25.000 deelnemers

KANSAS CITY (ANP) - Kansas City maakt zich op voor de 'Orange Army'. Lokale media voorspellen dat donderdag zo'n 25.000 mensen deelnemen aan de Oranjemars voor de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tunesië op het WK.

5 uur geleden
Colombia slaat laat toe tegen Congo en bereikt volgende ronde WK

GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.

8 uur geleden
Neymar na kuitblessure weer fit en kan tegen Schotland spelen

MIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.

10 uur geleden
Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

10 uur geleden