PSV met Mitroglou, Gakpo en Pereiro
VEENENDAAL (ANP) - PSV treedt woensdagavond in de bekerwedstrijd tegen tweededivisieclub GVVV met drie wijzigingen in het basisteam aan. Gastón Pereiro, Cody Gakpo en Kosta Mitroglou mogen van interim-coach Ernest Faber aan het duel in Veenendaal beginnen.
Pereiro en Gakpo fungeerden afgelopen zondag in de verloren uitwedstrijd tegen Feyenoord (3-1) als invaller. In vergelijking met die wedstrijd ontbreken Erick Gutiérrez, Steven Bergwijn en Donyell Malen in het elftal van PSV. De laatste raakte in De Kuip geblesseerd aan een knie en is mogelijk maandenlang uitgeschakeld.
Bergwijn begint in Veenendaal op de bank. Gutiérrez is helemaal niet van de partij. Faber kan evenmin beschikken over Jorrit Hendrix, Sam Lammers, Ryan Thomas en Michal Sadílek.
De wedstrijd tegen Feyenoord was voor trainer Mark van Bommel het laatste duel in functie. Een dag later besloot de PSV-directie de samenwerking met hem te beëindigen vanwege de teleurstellende resultaten.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
1 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Hekkensluiter Willem II heeft tegen PEC Zwolle het derde punt van dit Eredivisieseizoen gepakt. In Tilburg werd het vrijdagavond 1-1. Het betekent ook het eerste punt sinds de terugkeer van trainer Jurgen Streppel. Hij vervangt de in oktober ontslagen John Stegeman en begon een week geleden met een 7-0-nederlaag bij PSV. PEC, dat ook een trainerswissel onderging, heeft nu 12 punten uit twaalf wedstrijden en staat voorlopig dertiende.
14 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft vrijdag met 5-1 gewonnen van Roda JC en is daarmee uitgelopen op de ranglijst in de eerste divisie. De koploper heeft 35 punten na veertien wedstrijden. Nummer 2 VVV-Venlo speelde met 1-1 gelijk tegen Jong PSV en heeft 29 punten. Tristan van Gilst had met drie doelpunten een groot aandeel in de overwinning van Heracles. Ook topscorer van de eerste divisie Jean-Paul N'Djoli was met twee doelpunten belangrijk.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk moet het in de Nations League stellen zonder Ousmane Dembélé. De aanvaller van Paris Saint-Germain is nog altijd geblesseerd aan zijn hamstring en is vrijdag niet opgenomen in de selectie van bondscoach Zinédine Zidane. Aanvoerder Kylian Mbappé, die de vorige interlandperiode grotendeels miste vanwege een blessure, is wel weer beschikbaar voor het nationale elftal.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal rekent de komende weken nog niet op Bukayo Saka. De aanvaller heeft volgens hem nog enkele weken nodig om te herstellen van een dijbeenblessure, die hij vorige maand tijdens een duel met Bayern München in de Champions League opliep.
20 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De deelname aan het WK Voetbal 2026 heeft wereldwijd voor een enorme media-aandacht gezorgd voor Curaçao. Dat blijkt uit het 'Blue Wave Impact Report 2026' van toeristenbureau CTB.
20 uur geleden