Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV met Mitroglou, Gakpo en Pereiro

PSV met Mitroglou, Gakpo en Pereiro

VEENENDAAL (ANP) - PSV treedt woensdagavond in de bekerwedstrijd tegen tweededivisieclub GVVV met drie wijzigingen in het basisteam aan. Gastón Pereiro, Cody Gakpo en Kosta Mitroglou mogen van interim-coach Ernest Faber aan het duel in Veenendaal beginnen.

Pereiro en Gakpo fungeerden afgelopen zondag in de verloren uitwedstrijd tegen Feyenoord (3-1) als invaller. In vergelijking met die wedstrijd ontbreken Erick Gutiérrez, Steven Bergwijn en Donyell Malen in het elftal van PSV. De laatste raakte in De Kuip geblesseerd aan een knie en is mogelijk maandenlang uitgeschakeld.

Bergwijn begint in Veenendaal op de bank. Gutiérrez is helemaal niet van de partij. Faber kan evenmin beschikken over Jorrit Hendrix, Sam Lammers, Ryan Thomas en Michal Sadílek.

De wedstrijd tegen Feyenoord was voor trainer Mark van Bommel het laatste duel in functie. Een dag later besloot de PSV-directie de samenwerking met hem te beëindigen vanwege de teleurstellende resultaten.

Meer uit Voetbal

Voetbalster Nijstad sluit aan bij Oranje om ziekte Groenen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.

12 minuten geleden
Spaanse media: De Jong weken uitgeschakeld door hamstringblessure

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft volgens Spaanse media een hamstringblessure opgelopen op de training. De middenvelder van FC Barcelona zou weken uitgeschakeld zijn.

23 minuten geleden
Galatasaray verspeelt ruime voorsprong en ontsnapt in verlenging

TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).

16 uur geleden
Real Madrid naar achtste finale van Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).

16 uur geleden
Como meldt blessure en operatie voor aanvaller Addai

COMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.

17 uur geleden
Geblesseerde topscorer Mbappé mist komende duels van Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.

17 uur geleden
De Roon met Atalanta naar achtste finales Champions League

BERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.

18 uur geleden