PSV met Lang, Obispo en Mauro Júnior naar Sevilla
EINDHOVEN (ANP) - PSV is met Noa Lang, Armando Obispo en Mauro Júnior vertrokken naar Spanje voor de belangrijke Champions League-wedstrijd van woensdag tegen Sevilla. Het drietal keerde afgelopen weekeinde in het uitduel met FC Twente (0-3) na blessures terug in de selectie van trainer Peter Bosz.
Lang, die zeven weken aan de kant stond met een hamstringblessure, deed in Enschede het laatste kwartier als invaller mee. Het ligt voor de hand dat de Oranje-international ook tegen Sevilla nog op de bank begint en dat Hirving Lozano en Johan Bakayoko voorin op de vleugels de voorkeur krijgen.
Obispo en Mauro Júnior stonden maanden aan de kant. Verdediger Obispo speelde in maart zijn laatste competitiewedstrijd en de Braziliaan Mauro Júnior, die zowel achterin als op het middenveld inzetbaar is, deed dat in februari.
Brede selectie
Bosz heeft de laatste zes wedstrijden voor de winterstop een brede selectie tot zijn beschikking. PSV kan zich bij winst op Sevilla plaatsen voor de achtste finales van de Champions League. Arsenal moet dan tegelijkertijd RC Lens verslaan. Valt de beslissing woensdag nog niet, dan krijgt PSV over twee weken in Eindhoven tijdens de laatste speelronde tegen Arsenal nog een kans.
In de Eredivisie is PSV na dertien duels nog zonder puntenverlies. Zondag wacht in De Kuip de ontmoeting met nummer 2 Feyenoord, dat een achterstand van 7 punten heeft. PSV speelt daarna nog tegen sc Heerenveen (thuis) en AZ (uit). PSV sluit het jaar op 19 december af met een thuiswedstrijd in de tweede ronde van de KNVB-beker tegen FC Twente.
Meer uit Voetbal
PORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
16 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
20 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
27 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
30 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie zag Feyenoord een voorsprong verspelen in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen (2-2). "Dat is zuur en overkomt ons te vaak. Die jongen kan de bal na een hoekschop zomaar inschieten", doelde hij op invaller Amourricho van Axel Dongen. "Dat mag natuurlijk niet. Als je in de 87e minuut nog voorstaat, dan moet je de wedstrijd winnen."
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord hoopt dat de blessure van Givairo Read meevalt. De rechtsback viel in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-2) uit met klachten aan een hamstring. "Laten we hopen dat het kramp was", zei de coach.
2 uur geleden