PSV met Lang, Obispo en Mauro Júnior naar Sevilla
EINDHOVEN (ANP) - PSV is met Noa Lang, Armando Obispo en Mauro Júnior vertrokken naar Spanje voor de belangrijke Champions League-wedstrijd van woensdag tegen Sevilla. Het drietal keerde afgelopen weekeinde in het uitduel met FC Twente (0-3) na blessures terug in de selectie van trainer Peter Bosz.
Lang, die zeven weken aan de kant stond met een hamstringblessure, deed in Enschede het laatste kwartier als invaller mee. Het ligt voor de hand dat de Oranje-international ook tegen Sevilla nog op de bank begint en dat Hirving Lozano en Johan Bakayoko voorin op de vleugels de voorkeur krijgen.
Obispo en Mauro Júnior stonden maanden aan de kant. Verdediger Obispo speelde in maart zijn laatste competitiewedstrijd en de Braziliaan Mauro Júnior, die zowel achterin als op het middenveld inzetbaar is, deed dat in februari.
Brede selectie
Bosz heeft de laatste zes wedstrijden voor de winterstop een brede selectie tot zijn beschikking. PSV kan zich bij winst op Sevilla plaatsen voor de achtste finales van de Champions League. Arsenal moet dan tegelijkertijd RC Lens verslaan. Valt de beslissing woensdag nog niet, dan krijgt PSV over twee weken in Eindhoven tijdens de laatste speelronde tegen Arsenal nog een kans.
In de Eredivisie is PSV na dertien duels nog zonder puntenverlies. Zondag wacht in De Kuip de ontmoeting met nummer 2 Feyenoord, dat een achterstand van 7 punten heeft. PSV speelt daarna nog tegen sc Heerenveen (thuis) en AZ (uit). PSV sluit het jaar op 19 december af met een thuiswedstrijd in de tweede ronde van de KNVB-beker tegen FC Twente.
Meer uit Voetbal
DAVOS (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze zomer de wereldbeker uitreiken aan de wereldkampioen na de finale van het WK voetbal. Dat zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens een paneldiscussie over het WK op het World Economic Forum in Davos.
27 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is middenvelder Pedri een maand kwijt. De Spaanse international heeft een hamstringblessure opgelopen in de wedstrijd van woensdag tegen Slavia Praag in de Champions League.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Real Madrid voert evenals vorig jaar de wereldranglijst aan van voetbalclubs met de meeste inkomsten. Bij de Spaanse voetbalclub kwam vorig seizoen bijna 1,2 miljard euro binnen, ondanks dat de club geen grote prijs won. FC Barcelona klom op de jaarlijks door Deloitte gepubliceerde Money League naar de tweede plaats met 975 miljoen euro, terwijl Bayern München de derde plaats inneemt met 861 miljoen euro.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich met een 2-0-thuiszege op Union Sint-Gillis verzekerd van een plek bij de laatste zestien in de Champions League. Bayern staat nu tweede met 18 punten en kan in de laatste speelronde, als het op bezoek gaat bij PSV in Eindhoven, niet meer buiten de top acht belanden. Dat betekent dat de ploeg van Vincent Kompany de tussenronde in februari mag overslaan en pas in maart weer in actie komt in de achtste finale.
16 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - PSV heeft in de Champions League nagelaten zich zo goed als zeker te plaatsen voor de tussenronde. De Eindhovenaren gingen kansloos onderuit bij Newcastle United (3-0) en zakten daardoor naar de 22e plaats met 8 punten. De nummers 9 tot en met 24 gaan naar de tussenronde.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.
18 uur geledenISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.
18 uur geleden