PSV met Lang, Obispo en Mauro Júnior naar Sevilla
EINDHOVEN (ANP) - PSV is met Noa Lang, Armando Obispo en Mauro Júnior vertrokken naar Spanje voor de belangrijke Champions League-wedstrijd van woensdag tegen Sevilla. Het drietal keerde afgelopen weekeinde in het uitduel met FC Twente (0-3) na blessures terug in de selectie van trainer Peter Bosz.
Lang, die zeven weken aan de kant stond met een hamstringblessure, deed in Enschede het laatste kwartier als invaller mee. Het ligt voor de hand dat de Oranje-international ook tegen Sevilla nog op de bank begint en dat Hirving Lozano en Johan Bakayoko voorin op de vleugels de voorkeur krijgen.
Obispo en Mauro Júnior stonden maanden aan de kant. Verdediger Obispo speelde in maart zijn laatste competitiewedstrijd en de Braziliaan Mauro Júnior, die zowel achterin als op het middenveld inzetbaar is, deed dat in februari.
Brede selectie
Bosz heeft de laatste zes wedstrijden voor de winterstop een brede selectie tot zijn beschikking. PSV kan zich bij winst op Sevilla plaatsen voor de achtste finales van de Champions League. Arsenal moet dan tegelijkertijd RC Lens verslaan. Valt de beslissing woensdag nog niet, dan krijgt PSV over twee weken in Eindhoven tijdens de laatste speelronde tegen Arsenal nog een kans.
In de Eredivisie is PSV na dertien duels nog zonder puntenverlies. Zondag wacht in De Kuip de ontmoeting met nummer 2 Feyenoord, dat een achterstand van 7 punten heeft. PSV speelt daarna nog tegen sc Heerenveen (thuis) en AZ (uit). PSV sluit het jaar op 19 december af met een thuiswedstrijd in de tweede ronde van de KNVB-beker tegen FC Twente.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
22 uur geleden