PSV met Lang, Obispo en Mauro Júnior naar Sevilla
EINDHOVEN (ANP) - PSV is met Noa Lang, Armando Obispo en Mauro Júnior vertrokken naar Spanje voor de belangrijke Champions League-wedstrijd van woensdag tegen Sevilla. Het drietal keerde afgelopen weekeinde in het uitduel met FC Twente (0-3) na blessures terug in de selectie van trainer Peter Bosz.
Lang, die zeven weken aan de kant stond met een hamstringblessure, deed in Enschede het laatste kwartier als invaller mee. Het ligt voor de hand dat de Oranje-international ook tegen Sevilla nog op de bank begint en dat Hirving Lozano en Johan Bakayoko voorin op de vleugels de voorkeur krijgen.
Obispo en Mauro Júnior stonden maanden aan de kant. Verdediger Obispo speelde in maart zijn laatste competitiewedstrijd en de Braziliaan Mauro Júnior, die zowel achterin als op het middenveld inzetbaar is, deed dat in februari.
Brede selectie
Bosz heeft de laatste zes wedstrijden voor de winterstop een brede selectie tot zijn beschikking. PSV kan zich bij winst op Sevilla plaatsen voor de achtste finales van de Champions League. Arsenal moet dan tegelijkertijd RC Lens verslaan. Valt de beslissing woensdag nog niet, dan krijgt PSV over twee weken in Eindhoven tijdens de laatste speelronde tegen Arsenal nog een kans.
In de Eredivisie is PSV na dertien duels nog zonder puntenverlies. Zondag wacht in De Kuip de ontmoeting met nummer 2 Feyenoord, dat een achterstand van 7 punten heeft. PSV speelt daarna nog tegen sc Heerenveen (thuis) en AZ (uit). PSV sluit het jaar op 19 december af met een thuiswedstrijd in de tweede ronde van de KNVB-beker tegen FC Twente.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong keert na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van Liverpool. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.
25 minuten geledenNYON (ANP) - Het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen van afgelopen zomer heeft de clubs van de speelsters een recordbedrag van 9 miljoen euro opgeleverd. Het bedrag is een verdubbeling van het vorige EK in 2022. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
43 minuten geledenOSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
13 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
13 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
13 uur geleden