PSV met Lang, Obispo en Mauro Júnior naar Sevilla
EINDHOVEN (ANP) - PSV is met Noa Lang, Armando Obispo en Mauro Júnior vertrokken naar Spanje voor de belangrijke Champions League-wedstrijd van woensdag tegen Sevilla. Het drietal keerde afgelopen weekeinde in het uitduel met FC Twente (0-3) na blessures terug in de selectie van trainer Peter Bosz.
Lang, die zeven weken aan de kant stond met een hamstringblessure, deed in Enschede het laatste kwartier als invaller mee. Het ligt voor de hand dat de Oranje-international ook tegen Sevilla nog op de bank begint en dat Hirving Lozano en Johan Bakayoko voorin op de vleugels de voorkeur krijgen.
Obispo en Mauro Júnior stonden maanden aan de kant. Verdediger Obispo speelde in maart zijn laatste competitiewedstrijd en de Braziliaan Mauro Júnior, die zowel achterin als op het middenveld inzetbaar is, deed dat in februari.
Brede selectie
Bosz heeft de laatste zes wedstrijden voor de winterstop een brede selectie tot zijn beschikking. PSV kan zich bij winst op Sevilla plaatsen voor de achtste finales van de Champions League. Arsenal moet dan tegelijkertijd RC Lens verslaan. Valt de beslissing woensdag nog niet, dan krijgt PSV over twee weken in Eindhoven tijdens de laatste speelronde tegen Arsenal nog een kans.
In de Eredivisie is PSV na dertien duels nog zonder puntenverlies. Zondag wacht in De Kuip de ontmoeting met nummer 2 Feyenoord, dat een achterstand van 7 punten heeft. PSV speelt daarna nog tegen sc Heerenveen (thuis) en AZ (uit). PSV sluit het jaar op 19 december af met een thuiswedstrijd in de tweede ronde van de KNVB-beker tegen FC Twente.
Meer uit Voetbal
BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
10 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
12 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
14 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
15 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
23 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
23 uur geleden