
PSV met dezelfde spelers als in laatste duel Van Nistelrooij
ALKMAAR (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen AZ zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week tegen sc Heerenveen (3-3). Interim-trainer Fred Rutten heeft gekozen vast te houden aan de formatie van Ruud van Nistelrooij, die woensdag opstapte omdat hij geen draagvlak meer voelde.
Anwar El Ghazi krijgt rechts voorin opnieuw de voorkeur boven Johan Bakayoko. Rechtsback Phillipp Mwene staat ook weer in de basis. Jordan Teze zit op de bank. Op het middenveld kiest Rutten voor Joey Veerman, Guus Til en Ibrahim Sangaré.
AZ-trainer Pascal Jansen start ook met dezelfde elf basisspelers als vorig weekeinde. De Alkmaarders wonnen toen met 3-0 van NEC met een uitblinkende Jesper Karlsson.
PSV heeft nog een punt nodig om zeker te zijn van de tweede plaats. Die plek geeft recht op deelname aan de voorronden van de Champions League komend seizoen. AZ moet winnen om nog kans te maken op de derde plaats, goed voor een plaats in de play-offs van de Europa League.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond de rode kaart die zijn aanvaller Anis Hadj Moussa in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) kreeg niet terecht. Dat zei hij na afloop in een interview met ESPN.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na het vertrek van trainer Joseph Oosting nog geen klinkend resultaat behaald. De Enschedese voetbalclub speelde zaterdagavond in de eigen Grolsch Veste met 2-2 gelijk tegen NAC Breda. FC Twente heeft 4 punten na vijf wedstrijden en staat op de veertiende plaats van de Eredivisie. NAC staat een plek lager.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.
16 uur geleden