PSV met Boscagli en Viergever tegen Olympiakos
EINDHOVEN (ANP) - Olivier Boscagli doet donderdag mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen Olympiakos Piraeus in de return van de eerste knock-outronde van de Europa League. De Franse verdediger viel vorige week in de eerste ontmoeting tussen de twee clubs voor rust uit met een hoofdwond. Boscagli miste door die blessure zondag de thuiswedstrijd in de Eredivisie tegen Vitesse (3-1).
Nick Viergever verving Boscagli tegen de Arnhemmers. De oud-Ajacied heeft tegen Olympiakos opnieuw een basisplaats. PSV begint het duel namelijk met vijf verdedigers. Naast Boscagli en Viergever staat Jordan Teze in het centrum. Aanvoerder Denzel Dumfries (rechts) en Philipp Max (links) zijn de backs.
Op het middenveld kan trainer Roger Schmidt niet beschikken over de geschorste Ibrahim Sangaré. Ryan Thomas neemt nu de plek naast Pablo Rosario, de andere controlerende middenvelder, in. Mario Götze speelt als aanvallende middenvelder kort achter de twee spitsen Eran Zahavi en Donyell Malen.
Schmidt liet tegen Vitesse Teze, Max, Götze en Malen op de reservebank beginnen omdat ze volgens de Duitser niet fit genoeg waren voor het spelen van een gehele wedstrijd. Malen scoorde als invaller één keer, Götze twee keer.
Mohamed Ihattaren keert, nadat hij ziek was geweest, terug in de selectie. De middenvelder start op de reservebank. Bij Olympiakos heeft Armindo Bruma, die door PSV wordt verhuurd aan de Griekse koploper, voorin opnieuw een basisplek.
PSV verloor de eerste wedstrijd met 4-2 en moet dus sowieso twee keer scoren om kans te houden op een plek in de achtste finales.
Opstellingen PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Viergever, Boscagli en Max; Rosario, Götze en Thomas; Zahavi en Malen.
Olympiakos: José Sá; Lala, Rúben Semedo, Ba en Reabciuk; M'Vila, Camara en Bouchalakis; Bruma, El-Arabi en Valbuena.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC-verdediger Bram Nuytinck is fit genoeg om dinsdag in Nijmegen tegen Olympiakos in actie te kunnen komen. NEC-trainer Dick Schreuder heeft een dag voor de return in de derde voorronde van de Champions League bekendgemaakt dat Nuytinck bij de selectie zit. De heenwedstrijd in Griekenland eindigde vorige week in een 0-0 gelijkspel.
1 uur geledenNYON/KUALA LUMPUR/MIAMI (ANP) - De voetbalbonden van Europa (UEFA), Azië (AFC) en Noord- en Midden-Amerika (CONCACAF) hebben maandag in een open brief hard uitgehaald naar FIFA-voorzitter Gianni Infantino.
4 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft linksback Lucas Digne overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige Franse international heeft in Parijs een contract voor drie jaar getekend, meldt PSG.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is het seizoen begonnen met een 1-0-zege op FC Twente. Luca Oyen maakte het enige doelpunt van de wedstrijd in Friesland.
17 uur geledenZWOLLE (ANP) - Jorthy Mokio en Julian Brandt hebben Ajax aan een uitzege op PEC Zwolle (0-2) geholpen. Beide invallers sloegen toe toen de thuisploeg al even met tien man speelde. Sherel Floranus kreeg in de 57e minuut een rode kaart voor een zware overtreding op Lucas Rosa.
21 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de eigen Euroborg met 2-1 van FC Utrecht gewonnen. Het elftal van Dick Lukkien had de zege te danken aan doelpunten van de IJslander Brynjólfur Willumsson en Thom van Bergen. Adrian Blake scoorde voor FC Utrecht.
22 uur geledenZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en Ajax is vlak voor rust even stilgelegd vanwege een medisch noodgeval op de tribune. Het duel werd na een paar minuten weer hervat bij een stand van 0-0.
23 uur geleden